Sveiki, ar dar yra besimokančių?

Sveiki, kažkaip labai senai buvau užsukęs į forumą, tai pasidarė smalsu - ar daug dar yra besimokančių? Aš jau trejus metus su LingQ dirbu, rezultatas, ypač kas liečia klausimąsi ir skaitymą - tai tikrai neblogas. Su kalbėjimu tai sunku - reikia kalbėti, o labai su kuo neturiu. Tiesa, buvau susikėlęs ir perskaičiau visas Dan Brown knygas (net naujausią “Inferno”). Tai truko apie 1 metus. Labai patinka TED ir panašiai. Gaila, kad LingQ duomenų bazė pati gan pasenusi…Dabar skaitau knygą anglų kalba ir tikrą - todėl pristabdžiau Premium narystę kol pabaigsiu, bet šiap visai esu patenkintas. Bet jaučiu, kad reikia eiti į aukštesnį lygį (daugiau rašyti ir kalbėti), na bet čia jau rudeniop. Kas liečia finansus - tai per tuos tris metus kainavo kažkur 300 USD - tai tikrai manau nebrangu ir rezultatas jaučiasi.
Tai tiek, jei kas netingėsit, parašykit, geros vasaros…

1 Like

Oho kiek čia besimokančių :slight_smile: O buvo laikas kai forumas buvo gyvas…
Na aš kaip prie tinginių tai tai pasimokau, tai vėl pertrauka, todėl ir suprantu kad rezultatai gali būti ir geresni, taip jau būna kai trūkumas motyvacijos.
Beje, kai perėjau prie pilnų, nepalengvintų knygų, pirmos dvi buvo Dawn Brown.
Va rašau ir galvoju reikia gal palinkinti, kaip ir pasiilgau proceso :slight_smile:

Kaip šaunu, sauliokas, kad progresas yra.
Aš tai taip pat velkuosi su pertrūkiais. Dabar itin nėra kada, nes vasara… anūkai… vaikai… svečiai… Net obuoliuką kirminai sugriaužė. Labai planuoju nuo rudens sugrįžti į sistemą.

Saunuoliai kas mokotes, o as tai aptingau, buvau pradejus,meciau, naryste ejo… ech gaila. Na bet gal bandysiu vel jungtis bent klausytis darbo metu, bet linkinti :)))

Aš irgi kažkaip grįžau, tikiuosi ilgam. Narystės kol kas nepaėmiau, mokaus iš to kas iš seniau sulinginta

Sveiki. Aš tik šiandien prisijungiau, žiūrėsiu, kaip man čia seksis. Pradėsiu nuo to, kad negavau darbo, nes mano anglų kalba silpna ir tada nusprendžiau, kad reikia prasimušti. Neesu jaunuolis ir sveikata neleidžia fizinio darbo dirbti, tai reikia eiti per protą. Internete ieškodamas papuoliau ant Gintaro postų, ant youtube kanalo ir taip papuoliau čia. Skaičiau, skaičiau forumą ir nusprendžiau prisijungti, pabandyti ar patiks čia. Aišku, gaila, galėjau prisijungti ankščiau, bet nieko nepadarysi.

1 Like

Kadangi esu naujokas čia, tai žiūrinėju viską. Kaip suprantu dabar yra LingQ 4.0, bet youtube yra paroddyta, kaip naudotis 2.0. Ir toks vaizdas, kad versija 2.0 buvo gerokai patogesnę, nes aš ką matau 2.0, tai nematau 4.0. Ar čia mano kitoks interfeisas dėl to, kad aš naudoju Free versiją?

Labas, na reikia bandyti ir priprasi :wink: 4 versija tikrai gera ir patogi Lesson Page Tutorial and review of the new LingQ reader. - YouTube
Dar atsidarius pamoką viršuje dešinėje virš teksto yra classic mygtukas - perjungia į senesnę versiją berods.
Nežinau ką matai nemokamai, bet aišku ten labai ko nepasimokysi. Svarbu norėti mokytis, ir visi interfeisai bus patogūs ir lengvai perkandami :wink:

Na, pas mane classic mygruko nėra, gal dėl to, kad free versija: Imgur: The magic of the Internet
Dar tik kelios dienos kaip čia nagrinėju viską, nežinau ar imsiu mokamą, nors 1 mėnesiui vertėtų pabandyti.

Na kaip sakant nesvarbu kuri LingQ versija, paskirtis lieka ta pati

Dar klausimas dėl importavimo. Importuojant tekstą ne visas tekstas matosi pamokoje, aš nesuprant kaip veikia “Show/Hide sentenses”. Kaip tvarkytis su šiuo dalyku? Noriu visą tekstą matyti.

nelabai suprantu ką tu ten matai priešais save, tekstas turi būti visas, jei tai nauja puslapio versija tai jis tiesiog padalintas į puslapius kuriuos gali vartyti, jei importuota pamoka daugiau 2000 žodžių tai dalina į kelias pamokas.
Nežinau, gal nemokama versija turi dar kokių apribojimų

na, štai kaip aš matau redagavimo psl.: Imgur: The magic of the Internet
štai kaip matau pamokoje: Imgur: The magic of the Internet

Tie raudoni yra žymewkliai, jie kaitaliojasi spaudžiant mygtuką “show/hide sentenses”.
pvz. įkeliu tekstą, nespaudžiu to mygtuko ir ne visas tekstas matosi.
Ar niekas su tuo nesusidūrė?

sauliokas, kaip suprantu su tuo problemų neturi.
Ar niekas su tuo nesusidūręs? Nesuprantu kokiu principu sakiniai slepiasi/nesislepia…

bet tau čia būna tik importuotoms pamokoms?

taip. Pastėbėjau tik ten.
parašysiu į EN forumą vėliau.

tada pamenu, tik kartą taip buvo kad keliantis tekstą su tom nesamonėm įsikėlė, bet lygtais kažkaip sutvarkiau kitaip tą reikalą, negaišau laiko

Šiaip, tai žaidimas gaunasi, nors to ir nereikia. Tekstas paprastas, žodžių nežinomų ne daug. Susikapojau seriją, paskaičiau subtitrus ir toliau klausau tuos gabalus visur. Žodžius susidėjau į mnemosyne, ten pasikartoju.
Galiu vieną pasakyti, kad man serialus klausyti daug daug kartų įdomiau, negu EE. Na, serialą pasirinkau jumoristinį. :slight_smile:
Na, o LingQ, tai daug šio forumo skaičiau, daug gerų žodžių radau, daugeliui nuomonių pritariu (apie mokslus), tai kažkaip bandau kabintis čia… Anglų, tai anglų, bet jei kokios švedų/norvegų reiksa išmokti, tada čia, manau, kad neblogai.

Sveiki. Gal galit parekomenduoti jumoristinį įdomesnį serialą ? Iš anksto dėkoju.

Aš mokausi iš Two and Half men, galima Friends.
Svarbu, kad įdomu būtų.