Sveiki, ar dar yra besimokančių?

Yra dar besimokančiu :slight_smile: bet gal mažiau forume besilankančiu.
Aš tai irgi tai nenuosekliai mokausi, bet pažanga jaučiu…
Vienu metu jau pradėjau kalbėtis su čia esančiais mokytojais, tai žiauriai fainai, bet dėja nėra pigu…bet TIKRAI pigiau nei vaikšioti į kursus ir rezultatas matosi.

Na, aš mokausi. Sakyčiau pakankamai intensyviai, bet jau man taip atrodo. :slight_smile:
Kramtau po 2 serijas Draugų per savaitę, plius dar bandau skaityti, nors skaityti sunkiau. Gal knygas per sunkias renkuosi. Reikėtų Hary Poterį pirmą dalį pabandyti, nes daug kas nuo jos pradeda.
Aš ieškojau mokytojo internete ir radau, sakyčiau nebrangiai 7eu už 60min. Praktiškai aš kalbu visą laiką: pasakoju apie serialo serijas ir kalbam visokioms temom, atsakinėju į klausimus, mokytoja taiso mano klaidas. Du kart per savaitę.
Plius per pažįstamus radau kelis žmonės USA, tai su jais pasikalbu retsykiais.
Kaip pradėjau mokintis, tai galvojau, kad geriau moku anglų, bet kuo daugiau mokinuosi, tai tuo daugiau neaišku.
Progresas aišku jaučiasi, ypač kaip per tv kokį iš lempos serialą įsijungi anglų kalba, tada pamatai, kad nemažai supranti. Tas džiugina. Vienu metu tai pastebėjau, atrodo, kad lemputė užsidegė. :slight_smile:
Tiesa, Draugų serijas esu čia sukėlęs ir dalinuosi, jei kam įdomu.

Aš šiuo metu skaitau Harry ir dar darbe vietoj muzikos klausausi audiobook…žiauriai fainai :slight_smile:
7 eur. tikrai labai gera kaina, nes čia per Lingq gaunasi 10 doleriu už puse valandos :frowning: dėl to man šiek tiek per brangu pasidarė…
P.s. žinoma įdomu dėl draugų, prašyčiau nuorodėlę :slight_smile:

Mano mokytoja neima mokinių, man labai gaila.
Na, per Lingq kalbėtis labai brangu. Neverta mokėti tiek, nebent labai skubiai reikia išmokti kalbą ir ja kalbėtis. Galima rasti su kuo pasikalbėti, tik reikia ieškoti ir norėti kalbėti :slight_smile: Mačiau skelbiu.lt anglų 10eu už 60min. Irgi neblogai. Tik reikia sakyti savo taisykles, kad jokios gramatikos, nes visi kiša gramatiką. Na, nebent reikia gramatikos kokiems egzaminams.
Na, žinai, jei nėra reikalo, galima ir nekalbėti. Tik klausyti ir suprasti. Ale, tylos periodas. Buvo rašyta čia forume. Aš galima sakyti visą forumą perskaičiau, daug naudingos info radau.