Rimtu veidu

Pirmiausia atsiprašau, kad nieko nerašau. Gal kitą savaitę ištaikysiu laiko prisėsti. Bet vienas dalykas vis dėlto mane išjudino iš vietos :slight_smile:

Žiūriu, kad draugai mane stebina labiau, nei vidutinis tautietis. Vienas iš jų 1,5 metų gyveno Amerikoje ir turi įdomią anglų kalbos mokymosi istoriją. Vienas iš jo sprendimų buvo išmokti VISĄ žodyną, pradedant raidė A (neatsimenu, kur sustojo :slight_smile:

Taigi šiandien gavau iš jo laišką (kaipo medžiagą iš ko galima būtų pasimokyti).

Citata:

“Per pirmas tris mokymų dienas dalyviai, kaip ir buvo žadėta, lengvai ir visam gyvenimui išmoko nuo keliasdešimt iki kelių šimtų naujų angliškų žodžių. Suprato visą anglų kalbos gramatiką, sudarytą iš 26 laiko formų.”

http://tinyurl.com/btw4oar

Net nežinau, ką pasakyti… Jeigu jau žmonės per 3 dienas supranta VISĄ anglų gramatiką, ir “visam gyvenimui” išmoksta kelis šimtus žodžių, tai kaip sakė vienas mūsų kolega, ką jau čia tokiems bepadėsi… Rusai pasakytų “klinika”. Graži ta rusų kalba :slight_smile: Ne veltui mes ją taip plačiai naudojame :slight_smile:

Net juokinga skaityti :smiley:

@lingqqqenglish
Šitie “juokai” naivuoliams kaštuoja tūkstančius, bet kaip sakoma, durnių ir bažnyčioj muša :slight_smile:

Bet idomu kodel zmones tada tokie dekingi ir net su asarom akyse? ar dar bus tokie pat dekingi kai po menesio nebeatsimins ka ismoko? o kas cia per sistema, Gintarai, kokia technika tas kolibris? :slight_smile:

@Karemi
Sorry… nežinau ir, tiesą sakant, nedegu noru sužinoti. Man pakanka žinoti, kas tą sistemą promoutina ir kokius rezultatus žada. Jeigu skaityti viską, kur žadama išmokinti kalbos per 2 dienas… Manau, kad geriau 10 metų skaityti Krashen’ą negu 10 minučių domėtis visokiais kolibriais ar, apsaugok dangau, sėdėti tokiose auditorijose :slight_smile:

gavau ir aš nuo šmaikštuolio Algirdo laišką su rimtu pasiūlymu…

Algirdas tiek mokykloje, tiek ir vėliau - universitete mokėsi vokiečių kalbos. Tačiau gyvenime jam dažniau reikėjo anglų kalbos, todėl Algirdas mokėsi savarankiškai, lankė įvairius anglų kalbos kursus, bet deja, kai atėjo metas susikalbėti angliškai ir suprasti, ką jam sako jo verslo partneriai ir mokytojai iš užsienio, jis suprato, kad per 20 metų taip ir neišmoko laisvai, be jokios įtampos ir baimės ne tik kalbėti, bet ir skaityti bei suprasti angliškai. Algirdas dar šiandien prisimena, kaip jo šefas pasakė: „Algirdai, tie pinigai, kuriuos mes išleidžiame tavo užsienio kalbos tobulinimui, yra išmetami į balą“. Iš Algirdo juokėsi jo draugai ir artimieji. Tada Algirdas suprato, kad kažkas ne taip, metodai kuriais jis mok ėsi anglų kalbos neveikė arba veikė labai neefektyviai. Ir tai paskatino jį nenuleisti rankų, toliau ieškoti būdo, kaip išmokti užsienio kalbą.

Algirdas Karalius ir Dominic O’Brien. Kaip Dominic’as padėjo Algirdui padaryti proveržį?

Atsakymo Algirdas ieškojo po visą pasaulį! Aplankė ne vieną poliglotą, analizavo, kaip užsienio kalbų mokoma kitose pasaulio šalyse. Ir pagaliau įvyko pirmasis Algirdo proveržis. Susitikęs su 8 kartus pasaulio atminties čempionu Dominic O’Brien’u ir pasinaudojęs Dominic‘o metodika, Algirdas, per neįtikėtinai trumpą laiką, per vieną savaitę išmoko ir įsiminė visam gyvenimui 2000 anglų kalbos žodžių! Tai sudaro 85% šnekamosios kalbos. Tai jam padėjo įvekti pirmąją žodžių įsiminimo kliūtį.

Bet ,deja, žodžių žinojimas dar neleido Algirdui laisvai bendrauti angliškai. Antrasis proveržis įvyko tada, kai Algirdas susitiko su 7 kartus greitos atminties čempionu Ramon Campayo, kuris sugeba tik per 7 dienas paruošti žmones kalbėti užsienio kalba. Ramon Campayo pagalba Algirdas įveikė vidinį bloką kalbėti ir pasinaudojęs “tarzano” metodu įgavo daugiau pasitikėjimo laisvai bedrauti užsienio kalba. Bet tai dar nebuvo tai, ko siekė Algirdas.

Algirdas norėjo ne tik kalbėti ir suprasti anglų kalbą, bet kalbėti taisyklingai, be akcento. Tęsdamas paieškas, jis nustebo, kaip mokomi JAV ir Rusijos spec. tarnybų agentai. Šios tarnybos nenaudoja tradicinių mokymo metodų. Jų mokymosi būdas leidžia mažiau nei per du metus ne tik išmokti užsienio kalbos žodžių, bet ir gramatikos, kultūros, įpročių, bei kalbėti be akcento. Ir pagaliau suprato, kad to įmanoma pasiekti bet kokiam žmogui! Reikia tik išmokti tinkamai mokytis!

Čia istorija dar nesibaigia! Kai Algirdas antrą kartą nuvyko pas multimilijonierių Robert‘ą Allen‘ą, net Robertas Allen’as buvo labai nustebintas. Pirmą kartą Algirdas kalbėjo su vertėju, o dabar jis, po tokio trumpo laiko, po nepilno mėnesio, laisvai, su pasitikėjimu savimi bendravo angliškai. Ir čia atsitiko tai apie, ką Algirdas negalėjo net susapnuoti! Robert’as Allen’as primygtinai pareikalvo iš Algirdo: “Algirdai, tu privalai pasidalinti tuo, ką pats išmokai, su pasauliu. JAV ir kitose šalyse yra daugybe imigrantų, kurie net per 10 kartų ilgesnį laiką nepadaro tokio progreso. Sukurk lengvą, paprastą ir greitą būdą mokytis užsienio kalbos“. Žinoma, dabar jį palaikė draugai ir artimieji, o svarbiausia 8 kartus pasaulio atminties čempionas Dominic‘as O’Brien&lsqu o;as!

Taip Algirdas sukūrė greitą, linksmą ir paprastą užsienio kalbų mokymosi metodiką „Kolibri“. Metodas ypatingas tuo, kad čia Jūs neturite jokio šanso „susimauti“, nes metodas paremtas mnemotechnikomis. Jūs išmoksite greitai, lengvai, visam gyvenimui ir iš pirmo karto! Patirdami 100% sėkmės Jūs įgausite pasitikėjimo ir motyvacijos mokytis ir nesustoti!

Bet ne tai svarbiausia! Svarbiausia tai, kad „Kolibrio" metodas iš tiesų veikia VISIEMS, o ne tik išrinktiesiems! Rugpjūčio mėnesį jau įvyko tokie mokymai, kuriuose dalyvavo net 150 žmonių! Ir kiek daug džiaugsmo, entuziazmo, dėkingumo patyrėme patys ir sulaukėmo iš seminaro dalyvių per visas mokymų dienas! Jų video atsiliepimus galite pamatyti čia…

Padarykite tai ir Jūs! Registruokitės dabar ir praplėskite savo galimybes!

Mokymai “Kolibrio metodas: Prasiveržimas į anglų kalbą” vyks 2012 m. rugsėjo 21, 22 - 23 d. Klaipėdoje ir spalio 5 - 14 d. Vilniuje.

Tai bus mokymai, kai Algirdas pasidalins savo patirtimi. Jis nėra užsienio kalbų mokytojas. Nors Algirdo sistema ir buvo kritikuoja, atmetama, jis rado jauną ir perspektyvią anglų kalbos specialistę, Agnę Kuncaitę, kuri taip pat buvo nustebinta “Kolibrio” metodo efektyvumu. Algirdas Karalius kartu su Agne Kuncaite mokys anglų kalbos.

Registruokitės dabar!

Vietų skaičius labai ribotas!

Best regards,

Norite atsisakyti? Atsisakyti

Nu koks šaunuolis! Tik keista, kad lietuviškai iki šiol neišmoko kalbėti be akcento, nors daug metų gyvena autentiškoje aplinkoje…
Bet visgi racionalus grūdas yra ir čia - DU METAI ypatingo režimo :slight_smile:

@GintasRu. Pamiršai dar prirašyti kainą.:slight_smile:

cha… net nepasižiūrėjau kiek kiekvienas žodis kainuoja …bet argi kaina svarbu už tokį gerą daiktą…čia gi tikrai būtų ne į balą …:slight_smile:

na mane irgi labai jau “verbuoja” tas kolibrio metodas, bet kazkaip kai labai itikinamai skamba reklama, tai man visada atrodo, kad yra kazkur “suo” pakastas.

Nesuprantu kokias budais tas kolibris jus pasiekia??

na man asmeniskai i e-maila atsiuncia savo komercinius pasiulymus, matyt per kazkokius soc.tinklus susirankioja kontaktus

Aš tai gaunu i darbovietės e-mailą, Štai paskutinis:

Sveiki mielieji,

primename, kad “Kolibrio metodo” mokymai KLAIPĖDOJE prasidės jau šį savaitgalį. 2012 m. rugsėjo 21 d. 17:00 val. ir įvyks Klaipėdos viešbutyje “AMBERTON”, adresu: Naujojo sodo g. 1.

Visiems tiems, kurie jau užsiregistravo ir dalyvaus šiuose unikaliuose mokymuose, “Kolibrio metodo” autorius Algirdas Karalius siunčia ypatingą žinią.

DĖMESIO! DĖMESIO!

Tai bus “juodasis savaitgalis” ir jis jau atėjo! Algirdas Karalius pasakė, kad ši grupė gaus visko dvigubai daugiau nei pirmieji “Kolibrio metodo” dalyviai. Pastarieji pirmą kartą vidutiniškai per 1 valandą išmoko apie 130 žodžių, bet dabar Jums paruošta dar daugiau. Taigi laikykitės… Negana to, Algirdas Karalius šių mokymų dalyviams paruošė ypatingą staigmeną - DOVANŲ LIETŲ. Visi mokymų dalyviai gaus ypatingų dovanų, apie kurias daugiau sužinosite jau šį savaitgalį. Tačiau tegul tai būna maloni staigmena.

Ir tai dar ne viskas! Puiki žinia visiems tiems, kurie vis dar netiki “Kolibrio metodo” veiksmingumu. Algirdas Karalius jau šį penktadienį organizuoja “įššūkio turnyrą”. Jo metu VISI dalyviai varžysis patys su savimi ir pabandys per 1 valandą išmokti iki 100 anglų kalbos žodžių “zubrindami”, o po to naudodami “Kolibrio metodą”.

Nors Jūs skeptiškumas yra visiškai suprantamas, bet jis neturi atimti iš Jūsų šanso išmokti anglų kalbos lengvai ir greitai. Ir čia visiškai nereikalingas tikėjimas, Jums tereikia ateiti ir išbandyti tai. Jūs niekuo nerizikuojate, nes taikome 100% garantiją, apie kurią galite pasiskaityti čia: http://kolibriometodas.lt/garantija/. Ankstesnių mokymų dalyvių atsiliepimus galite peržiūrėti čia: Atsiliepimai - KolibrioMetodas.lt™.

Taip pat pažadame, tai bus vienintelis seminaras, kur yra aiški pradžia, tačiau nebus aiškios pabaigos. Tai reiškia, jog turėdami noro, Jūs galėsite dirbti tiek ilgai, kiek patys pajėgsite. Ir visą tą laiką Algirdas Karalius bus su Jumis.

Na o visi tie, kurie po “juodojo savaitgalio” pasiliks “juodąjai savaitei”, ne tik greit ims kalbėti anglų kalba, bet ir sapnuos sapnus angliškai. O taip tikrai nutiks, nes į mokymo procesą Jūs įtrauksite savo galingą pagalbininką - pasamonę. Tai bus tikrai nepakartojama patirtis Jūsų gyvenime.

Taip pat primename, kad renkamos grupės į “Kolibrio metodo” mokymus Vilniuje ir Kaune. Visų Jūsų laukia tos pačios malonios STAIGMENOS, DOVANOS ir GALIMYBĖ pasivaržyti su savimi.

Užsiregistruoti į “Kolibrio metodo” mokymus galite apsilankę adresu: KolibrioMetodas.lt™ - Nėra negabių kalboms. Yra tik netinkami mokymų metodai!. Jums tereikia išsirinkti norimą bilietą, mokymų miestą ir apmokėti už mokymus. Daugiau informacijos apie patį “Kolibrio metodą” ieškokite adresu www.kolibriometodas.lt

Sekite mūsų naujienas ir iki susitikimo.

Vienu žodžiu ‘‘Lochotronas’’ įgyja vis naujas formas…

Idomu darosi kiek laiko, naudos ta metoda. Kiek surinks zmoniu ir ju pinigeliu. Kaip atrodo, laimingi zmones po seminaro, kad jie gales ismokti anglu kalba, labai lengvai. Viena pastebejau kad motyvacijos jie gauna, bet mokytis jau teks patiems, cia tik primas zinksni i mokslu gelmes.
Bet pasigedau interviu arba nebuvo nei vieno interviu kaip jau jie ismoko anglu kalba per tuos kursus ir jau laisvai kalba angliskai.
Palauksim kaip jau bus ismokusiu tai mes eisim mokytis :)))).
Kaimynu pazystami buvo tuose dveju dienu kursuose, reikes paklausti kaip jiems sekesi. Tiesa jie angliskai moka, tik norejo suzinoti metodika, kad ismoktu svedu kalba. Jai bus idomesiu atsiliepimu, parasysiu.

Galime surengti totalizatorių :slight_smile:

Aš duodu maksimum 2 savaites. Manau, kad po 14 dienų, kai jie jau bus “išmokę visam gyvenimui” po 1400 žodžių (kasdien po 100 naujų žodžių per valandą x 14 dienų) ir kai iš jų jau bus pamiršę kokius 1399 ir taip ir neišgalės susišnekėti su anglakalbiais, tada turėtų atsibusti iš savo sapnų :slight_smile:

Nors jei atvirai, tai nemanau, kad kas nors ištvertų bent vieną savaitę. Tie supermetodai turėtų užknisti mokinius jau per porą dienų.

Beje pagal šitą “JAV ir Šveicarijos rinkoms” sukurtą metodą prieš kokius 5 metus jau mokino kalbų vienas bulbašas (kaip taisyklė, patys išradėjai jokiom kalbom, išskyrus gimtąją, nekalba, bet labai mėgsta mokyti kitus :slight_smile:

Žmogus mokytas, kalba labai protingai. Bet kalba tik viena kalba :slight_smile:

Čia, kam įdomu, kolibrio webinaro vaizdo įrašas:

http://tinyurl.com/9vukhus

Oi oi… Nezinau ar kazkas man dar iskiepys, kad abskritai kazka gyveime galima ismokti lengvai ir greitai, A.J. ir Steve jau mane visiskai itikino, kad jei nori kazka pasiekti, reikia daryti ta pati dalyka kiekviena diena, skirti tam laiko ir nesitiket jokiu greitu rezultatu

Negalima kaltinti tų naivių žmonių. Jie tiesiog gyvena informacinėje skylėje (“Lietuva” vadinasi). Iš kur gi jie galėtų gauti žinių, kai net nesupranta, kad tuo reikia DOMĖTIS? Ką jiems pakiša “lengvai ir greitai”, tą jie ir praryja. Aš ir pats kažkada domėjausi panašiom “metodikom” ir kas žino, kur būčiau dabar, jeigu vienas draugas nebūtų man davęs vienos vienintelės protingos knygos apie kalbų mokymąsi lietuvių kalba…

Kiek žmonių turi draugus, kurie galėtų jiems duoti paskaityti prieš 11 metų išleistą knygą?

Gintarai, o kaip vadinasi ta protinga knyga kuria perskaitei pries 11 metu, as ir noreciau ja perskaityti.

manau tie lengvai pasiekiamų rezultatų metodai labai ilgai ir sėkmingai gyvuos…yra tipiniai žmogaus elgsenos modeliai …tuom šį reikalą išmanantys ir naudojasi…pataiko į psichologinį dešimtuką…ir tu jau suvystytas…pakol iki galo savo kailiu neišbandysi, nieks neįtikins kad kvailai elgiesi…turiu artimų žmonių įkliuvusių … gauna laiškus su rakteliais nuo seifo ir pan. kur 50000 jau kišenėje…bet visai dar nedaug pasistengt reikia… ir bus 100000 tavo…dar ne šiuo kartu, bet kitu kartu tai tikrai garantuotai…jokie aiškinimai nepadeda…matyt kažkas užsiblokuoja galvoje…tikriausiai panašiai kaip su plaktuku būna bemeistraujant…dingsta nors tu ką…niekaip negali surast…o jis panosėje visą laiką…