Greitai bus pasiūlymas RIMTIEMS mokiniams!

There is no such reality as “something for nothing”, - Napoleon Hill.

Kažkada mokiau, kaip mokytis nemokamai -
http://www.anglukalbospamokosinternete.lt/anglu-kalbos-pamokos-internete-nemokamai/

Tai dėl to, kad pats taip dariau, nors iš tikrųjų tai jau buvau nusipirkęs Effortless English ir Supermemo ir tik LingQ mokiausi nemokamai. Lingq’ų ribojimo problemą sprendžiau, perkeldamas nežinomus žodžius į Supermemo. Be to, tikriausiai nebuvau labai rimtas studentas ir tas mano “darbas” buvo labiau hemorojus negu rimtas darbas.

Čia yra išvardinta 10 priežasčių, dėl ko verta turėti bent jau Basic paskyrą (jeigu neatsidaro, reikia išsiloginti):

Iš tikrųjų viskas yra daug paprasčiau (žr. Napoleon Hill citatą). Yra tik viena tikra priežastis - jeigu nieko neįdėsi, tai nieko ir neturėsi.

Net Pinokis sodino pinigėlį, tikėdamasis, kad iš jo išaugs pinigų medis. Tuo tarpu daugelis žmonių vis dar tikisi išmokti anglų ar kažkokios kitos kalbos “nemokamai”. Fantazijos. Dėl jų neverta gaišti laiko ir eikvoti rašalo. Vėliau ar anksčiau visi jie kris kaip musės, be to jų tokios naujienos ir nedomina, todėl ir paskelbiau nuo pat pradžių, kad ši žinia yra tik rimtiems mokiniams.

“No intelligent person will either request or expect another to work without adequate compensation, although this may not always be in the form of money,” - kaip sakė klasikas.

Mes dažnai matome, kaip yra mylimi nauji klientai. Jiems ir pusė kainos ir kitokios pablažkės, o tiems, kurie metų metus mokėjo pinigus - špyga! Jeigu esi senas pinigų mokėtojas, tada pardon, bet palauk šventų Kalėdų ir tada galėsi gauti 20 procentų, bet tik su sąlyga, kad pirksi Basic’ą metams į priekį.

Ką gi, mums pavyko išsiderėti analogų neturintį dalyką.

100-ui žmonių, kurie pareikš savo pageidavimą pirmieji, bus sudaryta galimybė gauti 20% nuolaidą iki gyvos galvos t.y. visam buvimo LingQ laikotarpiui. Ir tam nereikės mokėti už 10 metų į priekį. Pakaks susimokėti už 1 mėnesį.

Bet tai dar ne viskas! Iki šiol mokamų paskyrų turėtojai taškus rašto darbų taisymui ir pokalbiams su tutor’iais pirkdavo su 50% nuolaida. LingQ istorijoje niekada nebuvo mažesnės kainos.

Ką gi, jau yra. Tiksliau GALI BŪTI.

Į Plus ir Premium paketus įeina ir taškai - atitinkamai 3000 taškų už $29 ir 7500 taškų už $69. Kitaip sakant, pusantros ir be 15 minučių keturios valandos pokalbių “1 on 1” su tutor’iais per mėnesį.

4 valandos pokalbių per mėnesį tai yra 1 valanda kalbėjimo per savaitę. Tai nėra baisiai daug. Kas mokosi rimtai, turi bent du valandos trukmės pokalbius per savaitę.

Kurlink aš lenkiu? Ogi turlink, kad perkant Plus arba Premium, 20% nuolaida galios ne tik narystei, bet ir taškams t.y. 3000 taškų kainuos ne $30 ir ne $29, o $24 ir taip bus iki gyvos galvos, jeigu taškus pirkti ne atskirai, o kartu su Plus arba Premium paslaugų paketais.

Kas moka skaičiuoti, teskaičiuoja.

Be to šių paketų turėtojai turi ir papildomų privilegijų. Jie nemokamai gali uždavinėti klausimus savo tutoriams specialiame forume “Ask Your Tutor” ir naudotis “Ask a Tutor” funkcija LingQ’o kortelėje.

Taigi.

Visa šita akcija prasidės pirmadienį, 7:00 ryto ir tęsis iki tol, kol pus pareikalauta 100 kuponų arba iki trečiadienio 24:00, nelygu kuris iš šių įvykių greičiau įvyks. Ji bus paskelbta Facebook’e.

Q & A

Q: Už ką bus duodamos nuolaidos?
A: Už gražias akis.

Q: Kodėl bus tik 100 kuponų?
A: Todėl, kad man taip norisi.

Q: Kodėl akcija truks mažiau nei 3 dienas:
A: Todėl, kad man taip norisi.

O jeigu rimtai, tai prieš beveik 100 metų Amerikos plieno magnatas Andrew Carnegie pasiūlė Napoleon Hill finansuoti darbą, kurį tas turėjo atlikti per ateinančius 20 metų. Užduotis - apklausti sėkmingiausius Amerikos verslininkus ir išvesti sėkmės formulę. Napoleon Hill sutiko maždaug po 20 sekundžių. Andrew Carnegie atsakė, kad jeigu anas būtų svarstęs daugiau kaip 1 minutę, jis būtų atšaukęs savo pasiūlymą.

Kas turi ausis, teklauso.

Aš manau, kad jeigu žmogus per 3 dienas ir 2 naktis negali apsispręsti ar jam verta išleisti $8 per mėnesį (kitaip sakant $0,26 per dieną) anglų kalbai, tai jo ateitis artimiausiems dešimčiai metų mažiau ar daugiau aiški.

Q: Kokia man iš to nauda?
A: 20%.

Manau, kad tai sąžininga. 20% kupono savininkui ir 20% man.

Q: Kaip gavau šią nuolaidą?
A: Paprašiau :slight_smile:

Tai tokios tokelės. Jeigu bus daugiau klausimų, maloniai į juos atsakysiu čia arba asmeniškai. Kaip kam patogiau.

Tiesa, kuponai galės būti panaudoti iki gegužės 31 dienos todėl, kas yra apmokėjęs už ilgesnį periodą, galės pasinaudoti kuponu ir vėliau.

P.s. Mokant už 12 mėnesių bendra nuolaida siekia 27,3%.

Gintarai, nežinau, kaip su tom gražiom akim, o ir šypsenos nesimato internetu, bet labai noriu to kupono :slight_smile:

@Hopeidea
tau neduosiu, nes ir taip daug babkių turi :slight_smile:

Nu va, o aš taip tikėjausi už stopumą :smiley: Einu toliau linkint tuomet :slight_smile:
Ė, pala, bet babkės ne kriterijus, sakei tik gražios akšės svarbu ?

Sakiau, sakiau… Galiu ir apsigalvoti. Ką aš matau, tai kad esi pati aktyviausia - 4781 taškas. Antra vieta turi tik 2040… Taip išeina, kad viskas ten pas tave tvarkoj. Nieko netrūksta.

Nu bet tiek to. Ateik pirmadienį 7:00 prie prekystalio. Suspėsi - gausi. Ne - pardon… Pavėlavusiems kaulai :slight_smile:

Maža lietuviška pastaba.

Įsigijus taškų su nuolaida (Plus arba Premium paslaugų paketai) ir jų nepanaudojus, galima juos padovanoti kažkam, kam jų reikia. Tada jų galiojimas skaičiuojamas iš naujo. Nesakau kokiomis salygomis tai reikėtų daryti - tai kiekvieno asmeninis reikalas. Sąlygas diktuoja rinka.

Jeigu kažkam jų labai reikia ir tas kažkas turi tik Free paskyrą, tai jam taškų kaina yra dvigubai didesnė (mokamų paskyrų turėtojai gauna 50% nuolaidą taškams). Lygiai tas pats, jeigu kažkas būtinai nori pasikalbėti su amerikonu, bet neturi kreditinės kortelės. Iš jo galima ir keturgubai paprašyti. Jeigu tik duos.

Žodžiu, mintį pagavot. Tik būtų gerai, kad nedarytumėte turgaus čia. Tam mes turime Facebooką

o pala pala pala, tai cia tas pats apie ka mes snekejom per emaila ar cia kazkas kito?

Kurioje vietoje tas prekystalis stovės? Čia? Facebook’e?

@Gintaras
Būtinai užsuksiu , Ačiū :slight_smile:

@Karemi
tas pats.

@bru
taip, ten pat (kur nuoroda virš Karemi žinutės).

@Hopeidea
Į sveikatą. Tik nepadaugink sekmadienį iš vakaro, kad netyčia nepramiegotum :wink:

Pastebėjau, dabar yra tokia madinga spaudimo forma a la “Paskambink man aštuntą. Ačiū.” Nu kaip nepaskambinsi, kai tau jau padėkojo už tai… Juk atlyginimą jau gavai į priekį. Gudrūs tie tautiečiai :slight_smile:

Tiesa dar dėl taškų. Kas turi taškų ir nori juos taupyti, t.y. TIKISI panaudoti KADA NORS, gali juos kam nors padovanoti (tiksliau paskolinti), o po to atsiimti atgal. Tada jie galios dar 3 mėnesius. Po 3 mėnesių, esant reikalui, procedūrą galima pakartoti.

@Gintaras
už suteiktą progą irgi reikia padėkoti :slight_smile:
O sekmadienį svarbiausia nepadauginti PC…

Man pakanka ir nemokamos paskyros. :slight_smile: Gintarai, labiausiai man užkliuvo tavo kategoriškumas pačioje pirmoje žinutėje, o dar labiau nustebino tai, kad niekas nė trupučio tavo žinutės nesukritikavo. :slight_smile: Ir aš nebūčiau kritikavęs, bet pagalvojau apie tuos žmones, kurie čia atklys ir, perskaitę tavo žinutę, nusiteiks pesimistiškai. :slight_smile:

Toliau paneigiu mitus. :slight_smile:

“Tuo tarpu daugelis žmonių vis dar tikisi išmokti anglų ar kažkokios kitos kalbos “nemokamai”. Fantazijos.”

Negaliu sutikti su tokia pozicija, nes ji, kaip rodo pavyzdžiai, neteisinga. Kalbą galima išmokti visiškai nemokamai. Žmonės išmoksta. Ką jie daro? Jie žiūri filmus, tv, skaito, pokalbių programomis bendrauja su kitataučiais. Visa tai šiame forume daug kartų aptarta ir tau gerai žinoma. :slight_smile: Kažkas filmus perka, kažkas juos randa nemokamai. :slight_smile: Effortless English taip pat galima rasti nemokamai. Kad tai nelegalu - kitas dalykas. Aš įsitikinęs, kad vienodas galimybes turi tiek vieni, kurie mokosi mokamai, tiek kiti, kurie mokosi nemokamai.

Toliau nekomentuosiu, nes nėra ką komentuoti. Marketingas ir tiek. :wink: Tikiuosi, būsiu suprastas teisingai. :slight_smile:

Manau jis turejo omeny, kad geru mokymosi saltiniu nelabai gausi nemokamai :slight_smile: nes manau perkant kazkoki konkretu kursa ir juo einant tolyn, daug greiciau bus pasiektas rezultatas negu besiblaskant visur po truputi. Ei, o kur miride dingusi?

miridė tikriausiai jau viską išmoko :slight_smile:

1 Like

Ką gi. Idėja apriboti kuponų skaičių iki 100 nebuvo labai gera jau vien dėl to, kad pažadėjau 3 dienas ir 2 naktis apsigalvojimui, o kuponai vakar nuėjo “like hot cakes”. Gautųsi negerai, jei žmogus išnaudotų visą apsigalvojimo laiką, kuris jam buvo pažadėtas ir galiausiai jam būtų pasakyta: “Atsiprašau, tamstai kuponų neužteko.”

Kadangi pakeisti pasiūlymo teksto jau negaliu, tai tiesiog pranešu, kad kuponų kiekio apribojimas iki 100 yra nuimtas ir akcija vyks, kaip ir paskelbta, iki rytdienos t.y. sausio 23 d. 24:00.

Ji yra čia:

Turime lygų skaičių. Per 2 dienas ir 1 naktį išplatinta lygiai 300 kuponų.

Liko 1 naktis ir 1 diena.

Kaip šauniai čia :))

Tai dar nereiškia, kad visi jie čia ateis :slight_smile: Duokdie, kad prisijungtų bent 10%.

Suprantu :slight_smile: Noras ne visuomet tampa veiksmu, bet vistiek smagu :slight_smile: