Greitai bus pasiūlymas RIMTIEMS mokiniams!

Kai darėm 6 ir 12 mėnesių akcijas per beta.lt, tai kažkur 10% žmonių, sumokėjusių babkes už 6 ir net už 12 mėnesių net nesiteikė užsiregistruoti. Gavo gerą pasiūlymą, nusipirko, pasidėjo ant lentynos ir toliau geria alų ir žiūri teliką :slight_smile: Dar kiti skambina po pusės metų su “prasročintais” kuponais ir prašo padėti. Ką tik šovė galvon asociacija su viena mintim iš epizodo, kurį įdėjau čia - http://www.lingq.com/forum/52/17850/:

The leads are for closers.

Dėl to tokių pasiūlymų laiką reikia riboti iki minimumo, nes kas negali apsispręsti greitai - negali apsispręsti niekada.

Tiesa, ar buvai vakar 7:00 atėjusi prie prekystalio? Nepramiegojai? :wink:

svarbu, kad ketino ir sumokėjo…o, kad nesiteikė…svetainė mažiau sudilo :slight_smile:

Gerais norais kelias į pragarą grįstas :wink:

Buvau beveik laiku :slight_smile: Iš ryto ,apie 9 val, kai prisistačiau, tai ankstyvų vieversių buvo vos 14 :slight_smile: Paskui pelėdos sulėkė , matyt :slight_smile:

@Hopeidea
tai vis dėlto pramiegojai :slight_smile:

@Gintaras
Jo, kartais mano mažylis pakoreguoja mano planus :slight_smile: Jis turi savo nuomonę, kada mamai reikia miegot, o kada ne :DD

Norėčiau ir aš kuponą įsigyti, tik va jau nebe facebook narys esu, ištryniau paskyrą. Ką tokiu atveju daryt? Registruotis veidaknygėj nesiruošiu…

@Saulius503
Tau galiu duoti “po blatu” :wink: Parašyk man emailu ar panašiai ir atsiųsiu.

Tai didelis Ačiū už ‘blatą’ Gintarai.

Į sveikatą! Jau turime 400 pageidaujančių mokytis, neskaitant Sauliaus :slight_smile:
Iki akcijos pabaigos liko kiek daugiau nei 6 valandos.

Paskutinis skambutis.

Nuolaida bus siūloma dar 2,5 valandos. Iki šiol jau išdalinta 437 kuponai. Skubėkite, kotletai dar ant stalo!

oho, nesitikejau kad tiek daug bus

Ką gi, akcija baigėsi. Skaičiai tokie.

Išplatinta kuponų - 464
Balsų “už” (like) - 348 (187+161)
Pasidalino su draugais (share) - 82 (57+25)

Sumos yra iš dviejų skaičių, kadangi akcija buvo paskelbta dviejuose fb puslapiuose. Antrasis - Redirecting...

Tuo tarpu ką mes turime čia?

2 balsai “už”, 1 - “prieš” ir 1 susilaikė.
0 like’ų (ačiū, ačiū, kam tos gėlės :smiley: )

Žiūrėsime, kiek iš tų “rimtų” bus “iš tikrųjų rimtų” :slight_smile: Problema ta, kad mokyklose žmonėms taip išplauna smegenis, kad atėję į LingQ jie visiškai nesusigaudo, ką čia veikti. Taisyklių neranda ir eina ieškoti toliau… informacijos, kaip “teisingai kalbėti angliškai”. Būtų pusė bėdos, jeigu jie ateitų bent jau į forumą ir klaustų, bet dauguma iki čia nedaeina. Neturi laiko, kadangi reikia ieškoti “geresnių kursų”.

Beje, čia buvo pastaba dėl to, ką aš laikau “rimtu mokiniu”. Viskas labai paprasta. Nueinu į draugų skyrių, pasižiūriu aktyvumo taškus ir voilà! Viskas kaip ant delno. Arba kad ir Miridės istorija (žr. į valandas, kurias ji skyrė kalbai):

http://www.lingq.com/forum/52/9664/

arba tos kitos dvi istorijos, į kurias įdėjau nuorodas pirmoje žinutėje.

“…peržiūrėjau 20 sezonų Simpsonų, perskaičiau lentyną angliškų knygų …” - štai kas yra rimta! O visa kita… žaidimai.

Sekantis žingsnis.

Iš visos tos pastarųjų metų mokymosi patirties matau 2 didžiausius kalbų studentų priešus. Tai žodžių kalimas, siekiant sukaupti kažkokį žodyną ir gramatikos taisyklių mokymasis, siekiant išmokti tą žodyną naudoti. Todėl vėl iškasu karo kirvį prieš gramatiką tiksliau prieš taisyklių mokymąsi, tikintis jas kažkada panaudoti kalbant. Lėks galvos visų, kas tik bandys užpudrinti žmonėms smegenis su savo “kalbos paaaagrindas yra gramaaaatika”.

Mano pusėje - skaičiai. Tyrimas padarytas ir nemanau, kad jo rezultatai nebūtų tipiniai užsienio kalbų mokytojų tarpe.

Dabar išverčiau antrąją AJ taisyklę, sekantis žingsnis bus penktoji.

Do protingi komentatoriai jau atsirado. Iš karto matosi, kad nė vienas iš jų nemoka angliškai :smiley:

Gintarai, Gintarai, ka mes be taves darytume, aciu uz tavo darba :))

Kai aš pradėjau ieškoti kelių sau, pradžioje radau 2 rimtus vyrus (tiesa, pati pirmoji buvo R.I.P. Birkenbihl). Steve man nepatiko ir nepadarė įspūdžio, kadangi kalbėjo pernelyg gražiai ir kultūringai, be to jo kalba man buvo labai mažai suprantama. Tuo tarpu AJ kalba man buvo daugmaž suprantama - lengvesnė. Jis kalbėjo kategoriškai ir “neteisingai”, žiūrint iš kultūringo lietuvio pozicijų, bet būtent jis ir buvo tas, kuris paskatino mane kažką keisti. Kaip dabar matau jo garsiąją frazę “Grammar Kills Your English Speaking”. Būtent KILLS, o ne “galima nesimokyti, galima mokytis truputį, o gal, kam patinka, ir dažniau…”

Jokių dažniau! Iš Krašeno mes žinome, kad yra tik vienas kelias įvaldyti kalbą - tai tas, kurį kiekvienas iš mūsų jau kartą nuėjo vaikystėje ir nereikia čia ieškoti šiknoj smegenų. Visame globaliame voratinklyje nerasite ir sakinio apie tai, kad “aš išmokau kalbėti, naudodamasis gramatikos taisyklėmis”. Kur nepaskaitai sėkmės istorijas, yra tik trys dalykai - skaičiau, klausiau, žiūrėjau. Viskas! Basta!

Jeigu mes norime po savęs pasaulį palikti geresnį negu radome, gražiom šnekom deja čia nieko nepadarysim. Tai būtų tas pats, kas pabarti kleptomaną - “tu vaikeli daugiau taip nedaryk.” Gramatikos mokymasis yra nuodai ir šią naujieną reikia paskleisti kuo plačiau :slight_smile:

O geromis žiniomis reikia dalintis, kad nebūtų kaip tam Bruno Ferrero veikėjui.

Asilas ir Fleita

„Pamesta Fleita gailiai verkė, kad jau seniai niekas ja negroja. Pro šalį eidamas Asilas stipriai į ją pūstelėjo, ir pasigirdo toks švelnus garsas, kokio per visą savo gyvenimą nebuvo girdėjęs nei Asilas, nei Fleita. Nesuprasdami, kas pasidarė, - mat buvo ne itin didelio proto, nors proto galia abu ir tikėjo, - kuo skubiausiai išsiskyrė, gėdydamiesi paties gražiausio dalyko, nutikusio per jų liūdną gyvenimą. Kiek daug mūsų gyvenime pamestų fleitų ir asilų. Daugelis taip ir lieka svetimi patys sau, slėpdami, kas esą, ir prašo meilės iš kitų, nepažįstamų, taip pat slepiančių savo tikrąjį veidą. Bet štai netikėtai – prabudimas, atsivėrimas, šviesos spindulys… Deja, toliau nieko. Nes pritrūksta drąsos. Reikia daug drąsos mylėti. Ne mažiau drąsos reikia ir leistis būti mylimam."

tas asilas su fleita kažkaip europos direktyvą priminė pagal kurią dabar lietuviškas kiaules privaloma linksmint :slight_smile: