Del apmokejimo

Ivyko nesusipratimas ir nezinau kaip elgtis ir i kuria grafa rasyti…
!5 liepos Jusu puslapyje radau pasiulyma susimoketi uz ateinancius puse metu 60$. Bijodama kad manes neismestu is klausytoju - susimokejau per PAY PAY. Dabar gaunu pasiulymus (kur kas patrauklesnius, 67Lt UZ METUS)
…Ir ka dabar tureciau daryti?

Ten 67 Lt už pusę metų. Akcijos yra kaip loterija. Pataikei - gerai. Jeigu specialiai laukti akcijų, galima ir nesulaukti arba pražiopsoti (o laikrodis juk tiksi…) Dauguma mokosi už normalią kainą, o akcijines kainas gauna tie, kas reikiamu laiku atsiduria reikiamoj vietoj. Kaip bebūtų liūdna, Jūs paskubėjote…

Akcijų metu nepanaudotiems kuponams suteikiama garantija, kadangi žmonės dar būna nepakankamai susipažinę su sistema ir vėliau gali persigalvoti, tačiau “normaliems” pirkėjams garantijų nėra numatyta, kadangi prieš apsispręsdami ar pirkti Premium paskyrą, jie turi galimybę išbandyti LingQ nemokamai.

Aš nežinau, ar Jūsų atveju galima ką nors padaryti, bet galite pabandyti kreiptis į support [at] lingq.com ir išdėstyti savo reikalą sistemos administratoriui. Girdėjau, kad istorijoje yra buvęs vienas atvejis, kai vienai damai pavyko išverkti savo pinigus atgal. Bet žinau ir atvejį, kai tas nepavyko…

klausimas gal kiek ankstyvas, bet… Na man narystė (apmokėta) baigsis balandžio mėn. Žinoma, marios laiko, kaip kas pasakytų. 7 kart po 30 dienų (septyniom kalbom išmokti :slight_smile: ironizuoju). O tada standarinis: 10 eurų, daugiau ar mažiau?

Jeigu niekas nepasikeis, tada taip. Tik ne 10 eurų, bet 10 dolerių. Dar būna Kalėdinė akcija seniems nariams - metams su 20% nuolaida ir dar aš turiu savo specialų kodą, kurį galima panaudoti bet kuriuo metu - irgi 20% off.

Sveiki. Turiu normalią kreditinę, tačiau sistema jos nepriima. Per PayPall taip pat neišeina normaliai prisiregistruoti. Klausimas - ar galima narystę apmokėti per tiesioginį banko pavedimą, apmokėjimą?

Antras klausimas - ar galima gauti sąskaitą faktūrą :slight_smile: ?

Ačiū.

per pavedima kiek zinau negalima, o del saskaitos tai reiketu teirautis support forume arba tiesiog support@lingq.com

Sveiki, iskilo toks klausimas. esu Free ir noriu paaukstinti paskyra. Kad galeciau atlikti apmokejima, ar tinka paprastos banko ( Seb, Swedbank) korteles, ar reikia kazkokiu kitokiu? nelabai suprantu:) aciu

labas, ne reikia kreditines korteles, arba internetines korteles, kaippvz visa virtuon kuria isduoda seb, gal ir kiti bankai kazka panasaus turi.
@Spyker007 kazkodel kur parasiau emailo adresa zvaigzdutes atsirado tai butu support @ lingq. com tik be tarpu zinoma :slight_smile:

Sveiki,
Liepos 18 d., apmokėjau 12 mėnesių anglų kalbos kursus internetu, t.y. 97 Lt. Užsakymas atliktas svetainėje http://www.learnenglishonline.lt. prisijungus prie “mokejimai.lt” sistemos pagal pasiūlymą įsigyti Premium paskyrą internetinėje kalbų mokykloje LingQ su 70% nuolaida. Iš “mokejimai.lt” gavau patvirtinimą apie apmokėjimą ir unikalų Nr. Tačiau kupono kodo nesulaukiau. Ir tada sužinojau apie mūsų visų netektį - mūsų vadovo mirtį. Tai buvo šokas! Nors asmeniškai nebendravome, bet pastoviai klausydavausi pamokymų, jau nekalbant apie laiškus, kurių kasdien sulaukdavau ir vis kitokius pamokymus…
Tačiau gyvenimas tęsiasi…Norėčiau sužinoti, kada bus mūsų buvusio vadovo paveldėtojas ir ar galėsiu toliau mokytis pagal nupirktą kuponą kursams. Būsiu dėkinga, jei man padėsite šiuo klausimu, arba nurodysite, kur kreiptis.
Ačiū.

@Genute 123
reikia parašyti čia support (at) lingq.com ir tikrai pagelbės

tema apie tai čia Is There A Possibility To Get Premium Plan? - Language Fo...

įdomu:
man praėjo mėnesis po apmokėjimo, bet vis dar mano premiuim planas galioja. (Your PayPal account will be charged $10 on rugpjūtis 27, 2013.). Ar čia man tiesiog sekasi ar aš kažko nesuprantu? :slight_smile:

tai rugpjucio 27 diena nuo paypalo automatiskai turejo nuskaityti vel 10 dolcu

Justtis,gali būti,kad jie patys nuo PayPal sąskaitos nusirašo.

ne gali buti, o taip ir turi buti

tai kad va jog ne, patikrinau paypal’a tai nuskaitymų nėra, be to ten nėra pakankamai $ :slight_smile: plius lingq paskyroje prie sandorių istorijos turėtų būt įrašas…

O ką reikia darys jei neturi PayPalo? Ar yra kitų atsiskaitymo būdų?

@AurelijaOK
tai belieka kreditinė kortelė

Jei kreditinė tinka, tai viskas OK. AČIŪ, Justtis.

na aš rekomenduočiau kreditinę surišti su paypal’u, tai kur kas saugiau :slight_smile: aišku jei ta kortelė nuosava…

pasirodo aš gavau laišką iš lingq dėl nesėkmingo nuskaitymo, na ištestuosiu kiek man leis pabūt premium :slight_smile: