Del apmokejimo

O kur pamatyti iki kada galioja mano Premium planas? Nežinau kada reikės pratęsti :slight_smile:

Užeini į account ir ten viskas didelėm raidėm :slight_smile:

Nematau :((((( Matau tik koks planas, kiek Lingq, kiek importuotų pamokų ir visą kitą fignią. Net apmokėti siūlo ir net su nuolaida, bet iki kada tas planas galioja, datos nematau.

Petronele, o kokiam laiku buvai pasiėmus? Čia su ta didele nuolaida visiems metams? Kaip ir aš?

Eini i paskyra- ir zemiau yra “sandoriu istorija” pasiziuri kada buvo nupirktas planas ir viskas

Ale ir aš nerandu “sandorių istorijos”. Tik orientuojuos paga e-laiškus, kai gavau patvirtinimo kodą.

Aaaa… radau sandorių istoriją. Rašo: jūs neturite ataskaitų.

@Petronele
Keista, gaunasi skirtingai rodo skirtingiems vartotojams…
Štai ką aš matau http://www.part.lt/img/4db8a4673747e7d099a4347e7c4b1c25320.jpg
o žemiau viso to yra dar ir sandorių istorija, kada sumokėta ir už kiek

AurelijaOK, aš pirkau su nuolaida, bet 6 mėn.
Ir tikrai nematau to, ką sauliokas įdėjo, ir sandorių istorijoj rašo: “jūs neturite ataskaitų”. Gerai dar, kad planas galioja :slight_smile:

Keista, na bet svarbu galioja :slight_smile:
Dar pasitikrinti per banką galima, kada sumokėta jei labai reikia
O gal čia planas visam laikui jau :slight_smile:

Tikiuosi, kad visam laikui :DDDD Bet dėl visa ko susiradau apmokėjimą - iki rugsėjo 28 dar galiu mokytis.

Tai greitai vėl teks krapštyt kapeikas :wink:
Pasiūlys vėl kokių nuolaidų :slight_smile:

Petronele, tai rugsėjo gale ir papasakosi, kaip sekės. Man dar pusmetį galios ir reiks pratęst.

Būtinai papasakosiu, ypač jei nesiseks :slight_smile:

Sveiki, situacija tokia, sumokejau uz menesi premium 10$, dabar raso, kad spalio 30 vel bus nuskaiciuota nuo paypal 10$. Ar imanoma kazkaip tai sustabdyti ar vienintelis variantas istrinti paskyra?

Vienas iš būdų, spalio 29 nueinį į savo paskyrą ir padarai downgrade į free paskyrą. Paskyra išliks.

Prižadėjau papasakoti kaip seksis pratęsti savo Premiuim planą. Taigi, beveik prieš dvi savaites iki pasibaigiant plano galiojimui pradėjau ko ne kasdien gauti laiškus man primenančius apie tai, kad mano Premium nustos galioti 09.29. Neapsikentusi 26 d. susimokėjau. Ir nauja prenumerata įsigaliojo 26 d., o ne prasitęsė nuo 30d. Kažkodėl.
Beje, dabar savo paskyroj jau matau ir mokėjimus ir iki kada planas galioja :slight_smile:

Tada nėr ko man stradalint, kad staiga nutrūks premium. Bus kas pasirūpina ir primena.
Petronėle, o kaip mokėjai? Kreditine?
Mano kreditinė baigėsi ir naujos nepasiėmiau. Jei neleis mokėt per e-bankininkystę, teks vėl kreditinę užsisakyt. Pirmą mokestį metams tai priėmė per e-bankininkystę.

Taip, kreditine mokėjau. Net nesidomėjau kitais būdais, tiesą sakant.

cia per paprasta bankininkyste niekada nebuvo ir nera galima sumoketi, jus turbut pirkot naryste per Gintara arba jo leistas akcijas. as pati turiu issiemus visa electron kortele is seb banko, i ja per el bankininkyste galima laisvai isimesti pinigu is savo normalios saskaitos, o ji pati prisirisa prie paypalo ir galima moket paypalu.

Taip. Tada pirkau per Gintarą. Vadinas vėl reiks kreditinę užsisakyt. Kai tik pradės priminimo laiškai eit.