Dalinkimės įvairiausiais kalbų mokymosi šaltiniais ir nuorodomis vienoje vietoje

@Lelija7.Tau reikia paspausti šitas nuorodas. Atsiprašau, kad neįkėliau iškarto:

Kazkas nesigauna vistiek. Gal kad as esu kitu vardu LingQo tinklala[pyje. Dabar kai ziurejau vardo registracija, tai pagal mano vqarda ir pavarde po nuotrauka yra pasikeite. As esu vardu Vida. Tik kitur po mano nuotrauka nera atsinaujines dar vardas.

@Lelija7. Tai neturi reikšmės. Šitos nuorodos yra internetinės, jos tau turi atsidaryti. Ir prisideda labai paprastai.
Čia yra šiek tiek pagalbos:

Dvi savo nuorodas kazkaip savarankiskai susikuriau. O kai miride rasti tavo webmix, tikrai man didelis klausymas.
Aciu miride uz nuorodas, bet tavo webmix`o nerandu. O kaip jis tiksliau vadinasi? As ieskau kubiko su uzrasu ‘‘webmix’’, bet niekur nerandu tavo symbaloo meride puslapyje.

@Lelija7.Tau nereikia ieškoti, aš jau juos tau įdėjau:

Paspausk ant šitų nuorodų:-)

Nemaciau net. Aciu miride.

@Lelija7. Ir čia dar vienas pagalbos puslapis:

anglu24.lt

gal zinote kur galima atsisusti ar tiesiog ziureti onlaine kinus su angliskais titrais arba angliskus kinus su lietuviskais titrais? aciuuu

cia visokiu yra, bet del anglisku su angliskai titrais nesu macius cia tokiu http://www.filmai.in/

šios temos 4 puslapyje yra miridės įdėtas zamiatkino laiškas…tame laiške ir nuoroda yra…atsisiuntus iš tos nuorodos failą, tame faile yra begalė saitų adresų …pasimaigius tas saitų nuorodas galima susirast filmus online… su angliškais…ir kitokiais subtitrais

super,aciu

@miride

Sveika. Norėčiau labiau pasidomėti apie Amazon Kindle. Jau seniai galvoju įsigyti el. skaityklę, o kadangi artėja vasara ir atostogos, tai jau kaip ir nusprendžiau pirkti. Tik iškilo keli klausimai:

  1. Pirkai iš Amazon.com ar iš kitur? Kiek kainavo visas įsigijimas (tai yra kaina, siuntimas, muitai, pvm ir kt. išlaidos)?
  2. Ar normaliai yra atvaizduojami pdf dokumentai, t.y. ar įmanoma normaliai įskaityti?
  3. Jeigu konvertuoji knygas, ar daug pasikeičia teksto formatavimas, išsidėstymas? Ar pdf failai normaliai konvertuojasi į mobi formatą (ta prasme, ar įmanoma normaliai skaityti konvertuotą failą)?
  4. 10 valandų baterijos laikas. Tai čia su įjungtu wi-fi ar ne?

Ačiū!

Ačiū @miride už dar vieną ‘‘symbaloo’’ nuoroda.

@miride gal galiu paklausti,kaip tu susikuri daugiau ‘‘symbaloo’’ su ivairiais pavadinimais, tokie kaip ''anglu lalba, lietuviu kalba ir kiti, kur galima kiekviena ‘‘symbalo’’ padaryti pagal pavadinima, tai yra tureti ju daugiau, o ne viena savo ‘‘symbalo’’ puslapyje?

dar labai gerai ir aiskiai mokina,kas turi pazengusiojo lygi cia: Yotube: tiesiog yvedate CD 03 ENGLISH FOR INTERMEDIATE LEVELS jų yra apie 80,sekmes

@Laima5555
Norint išmokti kalbėti angliškai nereikia, kad Jus kas nors mokintų :slight_smile: Daugelį iš mūsų mokykloje mokino 10 metų ir po to “mokinimo” visi tylėjome kaip žuvys.

Čia yra Steve anglų kalbos mokinio manifestas:

Labai sveika pradėti būtent nuo jo ir pirmiausia, kas ten parašyta, yra:

“First I must forget what I learned in school. I will make a fresh start. I will forget the rules of grammar. I will forget the quizzes and tests. I will forget all the times I made mistakes. I will forget what my teachers taught me.”

Taigi “mokinimas” yra pirmas dalykas, ką reikia pamiršti, norint išmokti kalbėti angliškai :wink:

@Sportlich.
1.Nei Anglijos, nei Vokietijos, nei Austrijos amazonai į Lietuvą Kindlų nesiunčia. Lieka tik Amerikos amazonas. Pats Kindlas kainavo 139 dolerius, nes pigesnis, už 99 dolerius, parduodamas tik Amerikoje. Siuntimas kainuoja 20 dolerių, muitas 30. Viską sumoki iš karto, Lietuvoje papildomai mokėti nebereikia. Iš Amerikos į Lietuvą atskrido per 3 dienas ir dar 4 dienas bastėsi muitinėje. Muitinei pateikti reikia paso kopiją ir sutikimą leisti jiems tvarkyti išmuitinimą.
Yra dar viena galimybė. Čia, Lietuvoje, atsirado nauja internetinės prekybos rūšis - beta.lt. Kartą per mėnesį jie siūlo Kindlus. Akcija paprastai galioja vieną dieną ir Kindlai kainuoja beveik tiek pat. Jau pardavinėjo du kartus: http://tinyurl.com/btrcsut. Todėl galima užsiregistruoti į beta.lt ir sekti pasiūlymus.

2.PDF gali įsikelti pats, šriftas būna mažokas. Tačiau yra galimybė siųsti savo dokumentus ar knygas į Amazoną, jie konvertuoja ir atsiunčia tavo adresu į Kindlą. Aš taip dar nedariau.
Tačiau! Jei užregistruoji Kindlą Amazone, tai tau iš Kindlo pašalina visus nelegalius kūrinius, t.y. Whispernet’e tavo kompiuteryje jie yra, o pačioje skaityklėje nebėra.

  1. Visi failai ir visi kiti formatai į Mobi konvertuojasi kuo normaliausiai. Calibre programa konvertuoja į Mobi visus formatusir pdf taip pat.

  2. Kindle Touch baterija išlaiko du mėnesius, jei skaitai po pusę valandos per dieną. Tai išeina 30 valandų be Wi-Fi. Paprasto Kindlo - mėnesį. Wi-Fi reikia tik tada, jei nori pirkti iš Amazono knygą ar pasitikrinti paštą. Aš blogai parašiau, matyt norėjau pasakyti, kad laiko 10 dienų, jei skaitai po tris valandas.

Paskutines dvi savaites Kindlas yra pats mylimiausias mano daiktas:-) Tikrai vertas visų savo pinigų.

@Lelija7. Dešinėje šalia tavo puslapio pavadinimo yra mėlynas kryžiukas. Kai jį paspaudi, atsiranda tuščias naujas puslapis. Jo viršuje kairėje yra parašyta Edit Webmix. Kai paspaudi, šalia atsiranda užrašas Rename Webmix. Paspaudi ir atsiradusioje lentelėje įrašai savo pavadinimą. Nepamiršk paskui puslapio viršuje paspausti Done. Ir viskas:-)

@miride

Ačiū.