Aktyvumo lyderiai

O kokia aktyvumo tasku svarba?

@inwool
Ar kada nors matei žirgų lenktynes?

Gintarai, bet mes negalim matyt tų “žirgų lenktynių” čia?
Pirmoje žinutėje rašote apie pozicijas, kuriose yra tas ar kitas narys. O kur galima tai pamatyt?
AČIŪ, Karemi, kad papasakojo apie obuoliuką avatare. O kitko tai aš nežinau… Ale smalsu…

galima apziureti kiekvieno profili, bet galima ir paspausti “Draugai” tada isfiltruoti kad rodytu tik Lithuania ir po desine viskas graziausiai matysis. siuo metu nerijus pirmauja

Norėjau pasakyti, kad kai tik žirgas pamato, kad jį bando aplenkti, tai pasileidžia, kiek kojos neša. Jeigu kas nors būsite kaime ir pamatysite arkliuką, tempiantį vežimą, paėjėkite greta kokią pusę minutės, o po to pasileiskite bėgti. Aplenkite arkliuką ir pažiūrėkite kas bus :slight_smile:

AurelijaOK, - Jūs 15-ta. Keliu skrybėlę ir lenkiu galvą prieš mūsų šauniuosius naujokus, kurie beveik nepaliko vietos seniams aktyviausiųjų sąraše. Metas mums į pensiją :smiley:

arkliai arkliais bet mums taip sakant ne i pensija reik eit, o jauti uz ragu griebt :slight_smile:

Kokia dar pensija? O kas pamokys tuos žalius naujokus? Dar labai daug nežinomų dalykų reiks pamokyt…

AČIŪ, Gintarai. AČIŪ, Karemi. Jau ir aš susiradau. Reiks stengis išsilaikyt dar kiek nors… jei anūkai plaukų nenuraus… vasarą darželiai nedirbs…

Aishku… Reishkias… :slight_smile:

Taigi… Mano “zinomu zodziu sarashas” per pastaruosius pusantro ar du menesius padidejo nuo ~1044 iki 1359, bet kadangi darau tai be linkinimo, tai reishkias ash luzeris.?! :))

@Tigridijus
“Ant popieriaus” atrodo taip… bet mes mes gi žinom, kokia yra popieriaus kaina :wink: Kaip rusai sako, “у меня на заборе х** написано, а это - дрова…”

Skaičių nebuvimas mažai reiškia, bet dideli skaičiai - reiškia daug :slight_smile:

Shiaip tai man shis “faktas” - dzyn…!
Nes abejoju ar gali buti realios naudos ish tu aktyvumo tashku…

naudos yra tam kam motyvacija yra pasivyt kita, o kai vejies tai ir ismoksti daug. Tigridijau labai daug neigiamo poziurio is taves sklinda visais cia iskeltais klausimais.

Aciu visiems nepatingejusiems atsakyt:) Siaip cia tokie visi teigiami atrodo, kartais taip smagiai pasijuokiu skaitinedama foruma. Dekui, kad esat ir kad rasot!!!

Man tiesa sakant, visai nemotyvuoja noras kazkatai ish jusu pasivyti, nes jus gyvenimas vienoks, mano gi visai prieshingai…

Mane kaip tyrinetojo gislele turinti motyvuoja realiai uzsitarnautos statistikos augimas… Tarkim kiek pasikeite mano situacija, kai ash pasiekiau 500 zodziu riba, kiek 1000 ir pan… :wink:

Neigiamas poziuris sakai…? Na gerai, Karemi, gal tu esi “ant tiek” teigiama, kad kasdienis vaziavimas ish Vilniaus i Kauna per Alytu tau butu atrakcija, man gi deja taip nera… :frowning:

Smagu kad sedi tu sau foteliuke ir mokaisi tu visu ling’u… Ash gi pirmuosius 500-600 zodziu “ishmokau” budamas benamis ir turedamas labai kvaila vilti, kad tai nors truputeli pagerins “vietiniu” supratimo galimybes… Vietoj visu dziaugsmu uzsidirbau neuroze, nes aplinkiniai zverishkai netaisiklingai kalba ir ash ta besimokydamas tik dar ashtriau pradejau jausti… Ir betkuriuo atveju vietiniai Londono lojantis ir miauksintis debilai mano, kad ash nemoku anglu kalbos… :frowning:

Ne karta jau tam tikrom instancijom sakiau, kad prastai suprantu vietinius gyventojus… O jie man i tai - bet gi jus visai neblogai shnekat, mes jus visai normaliai suprantam… Viskas shitas paprastai pasakoma su vienu ish tu debilishku Londono dialektu…

P.S. Shiandien gyvenimas taip papokshtavo, kad kitas ir infarkta gautu (ash nejuokauju)… Pasakysiu tik tik, kad kazkam buvo “v padlu” pasitikrinti telefono numerius ir paskambinti tam kas yra ishtikro to nusipelnes, o paskambino man… Mano kaimynas jau apie 9 menesius kaip reguliariai daro “kardebaletus” ir jam del to viskas “pofig”, o tokiam atpirkimo oziui, kuris pats pastoviai strese del tokio kaimyno elgesio gyvena galima kaip niekur nieko paskambinti ir sakyti, kad nezdinciaus…

tai gerai tau jeigu motyvacija kelia kiti dalykai tai pirmyn :slight_smile: bet tai nereiskia kad tie patys taskai neduos naudos kitiems :slight_smile: man pvz motyvacija kelia net tas zmogeliukas, avataras, kuris cia nuolat auga, ir obuoliukas virs jo galvos :slight_smile:

Man irgi (tas zmogeliukas)… :slight_smile:
Va tik beda jo augimui ir “developmentui” visai nebutina daryti lingus ar rinkti aktyvumo tashkus…! :slight_smile:

Tigridijau - tau pats laikas kartais pakisti požiūro kampus - kažkaip nepyk, bet įspūdis toks, kad savo mntimis tu kartai visokių bėdų prisikvieti :((((((((((

Sorry… Nezinau, ka daugiau pasakyti…! Tebunie kalba klipas…! :wink:

Graži daina. Lopšinės gal čia ir nevisai į temą, bet ir aktyvistams ateina laikas miegoti. Čia tau dar viena, pagal gyvenamąją vietą :wink:

cia jau aplamai ne i takta su tom lopsinem:)