Tecniniai klausimai

Su kompiuteriais man sekasi sunkiai bendrauti, todėl paklausiu, gal padėsite.
Klausimas nesusijęs su Lingq.
Žiūriu vieną serialą, sunkiai man einasi su supratimu, bet po mažą žingsnelį stumiuosi. Todėl sumąsčiau, kad būtų smagiau (o gal ir naudingiau) žiūrėsti su subtitrais. Kažkur skaičiaus apie juos, kad galima pristaikyti (atsisųsti?), bet man tai toooks tamsus miškas. Gal patartumėte, ar įmanoma ir kaip įmanoma tai padaryti. O galyra puslapiai, kur filmus/serialus rodo jau su angliškais subtitrais?
P.S. žiūriu per www.tv-links.eu

Tiesiog pasigooglink, irasyk filmo pavadinima ir “subtitles download” pavyzdiui, ir ismes tau paieska, galesi siustis :slight_smile:

Tirbūt pas mane kompe nėra tos programos, su kuria atidaromi tie subtitrai… Neatidaro man :frowning:

@mildele2
tai subtitrus turi atsidaryti - įsikelti į tą grotuvą kuriuo žiūri filmus, įtariu visi turi tą funkciją, bent jau nemokami VLC ar Media player classic tikrai tai gali. Grotuvo meniu reikia rasti funkciją load subtitles ar kaip nors panašiai, ir pasirinkti subtitrus kuriuos turi parsisiuntus. Gero žiūrėjimo :wink:

tiesiog nutempti tuos subtitrus ant grojancio video uztenka, as tai darau su VLC

@mildele2
Subtitrus galima atsidaryti su Notepad (spausti ant failo dešiniu ir rinktis “Open with…”)

As kaip supratau jin juos ne atidaryti nori, o ant filmo uzdeti :slight_smile:

Tai nieko, atsidarius galės į LingQ persikelti ir užlinkinti :slight_smile:

@Gintaras
Bandau atsisiuntusi atidaryti su Notepad, bet atidaro ne normalų tekstą, o kažkokį ženklų kratinį…Gal dar ką reikia padaryti ar ką ne taip darau?

@Hopeidea
Tarp to kratinio turėtų būti ir tekstas :slight_smile: Pabandyk juos išvalyti Sauliaus bloge:

http://tinyurl.com/6ek6otc

Ačiū, bandysiu :slight_smile:

Nemuškit tik manęs :slight_smile:
Atsisiunčiau VLC. Įdedu ten URL adresą serijos(Kūrinys-atverti tinklo srautą), kurią noriu žiūrėti ir kurios subtitrus jau atsisiunčiau. Bet man neatidaro VLC leistuvas tos serijos. Kaip suprantu, adresas ne tuo formatu įrašytas.

Dar galiu kiekvieną seriją downloud’inti, bet tada reikia kažkur registruotis.
Užsispyriau ir padarysiu, tik jau pusdienį sėdžiu ir negaunu rezultato…

@mildele2
Kažkada ir pats esu ieškojęs kaip uždėti subtitrus žiūrint filmus arba serialus internete. Todėl manau, kad galiu padėti.

  1. Pirmiausia parsisiunčiam šį subtitrų grotuvą: http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Other-VIDEO-Tools/Greenfish-Subtitle-Player.shtml ir išarchyvuojam.
  2. Atsidarome grotuvą (jeigu išmeta klaidą, kad reikia .NET Framework v4, pasisiunčiam iš čia: http://msdn.microsoft.com/en-us/netframework/aa569263 ir instaliuojame).
  3. Parsisiunčiame subtitrus.
  4. Atidarome subtitrus per grotuvą (Open mygtukas yra šalia Play mygtuko).
  5. Pasileidžiame online video (pvz. serialus/filmus per tv-links.eu) ir suderiname subtitrus su garsu.

Viskas. Tikiuosi padėjau. Jeigu kils klausimų, rašyk, pabandysiu padėti.

Labai ačiū Jums, ypač Sportlich, pagaliau pavyko!!!

@Gintaras
Kažkur skaičiau ir dabar nerandu, kad Lingq taškus galima parduoti? Turiu taškų ir kol kas nesiruošiu kalbėti, gaila, kad jie “nugaruoja”…

@Hopeidea
Jeigu suma viršija $100, galima gauti grynais iš LingQ, jeigu mažiau, galima juos padovanoti kitam LingQ nariui. Nueini į jo profilį ir spaudi ten, kur dovanų dėžutė po avataru. Jeigu jis už tai tau perves atitinkamą sumą į sąskaitą, tai tu laiminga :slight_smile:

Va mačiau neseniai lingqqqenglish norėjo pirkti Basic, tai jam būtų pravertę. Dabar už mokamas paskyras galima sumokėti taškais, taigi gali pasiūlyti jam. Jei nenusipirko prenumeratos visiems metams, tai greitai ir vėl reikės. Jeigu nereikės, gali padovanoti man. Parašyk savo sąskaitos numerį man į mailą ir aš tau juos permesiu į sąskaitą.

Geriausia būtų į PayPal, tada nereikėtų sukti galvos dėl kurso.

Kurį laiką mokiausi anglų, o tam man lingq nereikia, dabar vėl grįžau prie švedų ,tai dabar pačiai reikia Basic vėl nusipirkti. O kaip būtų galima už paskyrą sumokėti taškais ir kiek taškų reikia?Nerandu… Nedaug taškų turiu tik 1600, nes dalis jau nugaravo jų nepanaudojus…

@Hopeidea
Tai užeik į paskyrą - dešinėje viršuj ir pamatysi. Šiaip kaip suprantu už Basic negalima atsiskaityti taškais. Bent jau pas mane taip rodo.

Čia gal koks “bug’as” yra, nes spaudžiant “nusipirkti 6 mėnesių narystę”, matau yra opcija “mokėti taškais”, o spaudžiant “Pasirinkti” pavyzdžiui Basic, kai iššoka langas, jau nėra. Reikia parašyti į Support forum, arba susisiekti su alex ir paprašyti kad padarytų tokį įskaitymą rankiniu būdu.

P.s. taškų gedimas tarp kitko yra geras dalykas. Jeigu ne tai, tai dar kokius metus nebūčiau pradėjęs kalbėti.

Kur jūs matote, kad mokėti taškais? Aš išvis tokio dalyko nerandu…gal galite kokį copy-paste įmesti? arba aš jau nebemoku angliškai …