Sėkmės istorijos gyvai

Nežinau, gal ir mes čia kada nors sudėsime savo sėkmių istorijas, o kol kas įdėsiu tris, kurias man atsiuntė I. Serovas. Jis dabar renka grupę ir tos sėkmės istorijos yra promoušeno dalis. Serovas yra ne tik lingvistas, bet ir psichologas, todėl šį procesą labai įdomu stebėti.

Kas man iš karto krito į akis, tai kad Serovas kaip ir Zamiatkinas prisilaiko “kariškos” linijos - muštras ir sunkumai yra būtini (aš su tuo nesutinku, bet tai mano problema :slight_smile:

Taigi, jo rodomos sėkmės istorijos tą kaip ir turėtų patvirtinti, o ir jis pats nevengia užvesti pašnekovą ant “teisingo” kelio, bet tai patvirtino ne visi. Trečiąjame interviu rusė, kalbanti 4 užsienio kalbom pasakė, kad vien tik “ant valios” toli nenujosi. Reikia ieškoti malonumų toje kalboje. Tai yra ne kas kita, kaip “interesting and meaningful content”, kaip sako Steve arba “reach for pleasure”, kaip sako Tonny Robbins, kas yra vienas iš dviejų galingiausių motyvatorių gyvenime.

Šiuose interviu praktiškai nekalbama apie techninius kalbų mokymosi dalykus. Tikriausiai todėl, kad ne tai yra svarbiausia. O kas yra svarbiausia, sužinosite pažiūrėję.

Interviu #1
jau nebėra… :frowning:

Interviu #2
www.blog.spyschool.ru/potemkin

Interviu #3
www.blog.spyschool.ru/nathalie-freude

P.s. tiesioginės nuorodos dėl privatumo nustatymų neveikia, tai pakeičiau nuorodomis į blogą.

Parsysiu trumpai. Tokiu istoriju paviesinimas, yra geras motyvas mokytis kalbos. Ir realiai nuleidzia ant zemes kad kalba ismokti per keleta menesiu neimanoma. Tad reikalingas motyvas ir paskata, trumpiau sakant man tai varikliukas judeti i prieki.