Prancuzu kalba

Shiaip tai anksciau lingq’e toks reikalas buvo (prancuzu kalboje) kaip nuorodo i “veiksmazodziu asmenavimo resursus”, bet dabar to nera (bent jau nemokomoje paskyroje)…

Tai turbut ne vienintelis saitas, kur galima rasti kazka apie prancuzishku veiksmazodziu asmenavima, tiesa sakant…

Ir nera cia ko labai klausyti, kad, tipo, ramiai galima apseiti ir be jo… Na ash net gi tokio bukoje kalboje kaip anglu ir tai sekmingai daznai “nusigrybauju”, neziurint to, kad jau ne pirmi metai Anglijoje, o prancuzu kalba sudetingesne uz anglu…! :slight_smile:

@Gi_yobu Dėkui:) dar toks klausimėlis, upgradinau paskyrą iki premium, bet man vistiek užvedus pelę ant žodžio nerodo siūlomo vertimo. ar čia ir toliau taip bus ar kažka galima pataisyt? dabar tenka kiekvieną sykį paspausti ant žodžio, kad matyčiau vertimą šone:) bandžiau per Google Chrome leisti, per Safari ( nes su mac kompu dirbu), refreshinau, nieko nesigauna:) gal yra žinančių kaip būtų galima tai išspręsti?:slight_smile:

@Emiliute
Man atrodo, kad kazka ten ne taip darai…! Puslapyje yra du rezimai, kurie reguliuojasi skrituliuko esancio deshneje puseje virshjuje paspaudimu… Paspaudi viena karta puslapis “nueina” i viduri ir galima matyti reiksmes uzvedus pele. Paspaudi dar kart rutuliuka ir puslapis pasidalina i dvi dalis, ir ten jau “kito taisykles galioja”…! :slight_smile:

@Gi_yobu Aha, šitas jau man “dašilo”,labai gerai kad yra šitie du režimai:)