Poziuris apie LingQ mokymosi buda pasiekta persavaite

2012-04-07 Diena pradejau efektyngai mokytis LingQ. Per ta laika manau klausidamasis Angliskos medzegos daugiau pasiekiau negu per praejusius 6 menesius. Per ta laika be jokiu zodziu kalimu tik per klausima ir biskuti skaitydamas sugebejau ismokti per 200 zodziu, nors anksciau sededavau i diena maziausiai po 8h~ ir kaldamas juos pamirsdavau ir susimaisydavau, per savaite ne toks ir didelis perklausimas 12h valandu bet to uzteko kad zymiai geriau pagerinciau supratima ir pns.
Anksciau i LingQ ziuredavau neigemai arba ateidavau pazaisti ir krauti zodziu lista kaip zinomus, nes galvodavau kad tai laiko gaisimas ir tiek bet dabar poziuri pakeiciau i tai, o dabar pasiemu stambaus masto pamoka ir klausau ir to sotciai pakanka kaip ir steve minejo kas neranda laiko klausimui yra nesamone nes klausima gali daryti bet kur eidamas i darba, plaudamas indus ir t.t…
Ne paisant to mokykloje ketinu laikyti kitais metais valstybini egzamina mokytojai mokykloje mokyna tik gramatika, bet dabar speju kad gramatikos nebeatsiversiu niekada nes tai yra laiko svaistimas ir jeigu kas nors dar tyki stebuklingais kursais tai yra blogas poziuris i kalba ir nieko ten neismoksite Viskas ko reike tik klausitis ir linkinti zodzius.

@lingqqqenglish
Panašu, kad greitai anglų kalbą geriau mokėsi negu gimtąją. Bent jau egzaminą anglų turbūt geriau išlaikysi negu lietuvių.

Nesityciok del klaidu :slight_smile: Skubedamas rasiau :slight_smile:

@lingqqqenglish
Duok savo rekomendacinę nuorodą draugams ir tegu ir jie čia ateina.

Gintarai, mano draugai manes neklauso jie renkasi kursus viena klasio girdejau uz 70 ar 80 akademiniu valandu mokejo virs 1000LT :slight_smile: Protas…

LingQ’e grupinė diskusija kaštuoja $5 arba apie 12,5 Lt už valanda, kai grupėje yra 4 žmonės. Už 80 valandų išeitų tas pats 1000 Lt, tiesa už 80 astronominių valandų, kas yra trečdaliu daugiau :slight_smile:
Tik nelabai įsivaizduoju apie ką reikėtų pliurpti tas 80 valandų ir kada gi mokytis, jeigu visą laiką tik diskutuoti. Nuo diskusijų žodžių atsarga nedidėja.

Snekejau su klasioke tai sake kad juos tenais mokyna gramatikos ten tuose kursuose ir pns. Vienu zodziu jovaline ten geriau cia sumoki tuos 10 $ men ir laisvas arba viena menesi sumoki 10 $ prisilinkini ir moto mokaisi dar 1metus :slight_smile: