Pokalbiai su vadovais

Čia noriu pasakyti tik du žodžius. Kas kalbasi su vadovais ar su bet kuo kitu per Skype, siūlau atsiklausti leidimo ir įrašyti savo pokalbius. Galima rasti nemokamų programų pokalbių įrašymui, įmetus į Google frazę “skype recorder.”

Aš jums pažadu stebuklą. Perklausę pokalbio įrašą, pamatysite, kad Jūs kalbate kur kas geriau, negu jums atrodė pokalbio metu. Duodu 100% garantiją. Kodėl taip yra, paskui pasakysiu, o kol kas galiu pasakyti tik tiek, kad tas faktas labai pakelia ūpą :slight_smile:

Pabandysime

o aš dar nerandu su kuom kalbeti, nes nžn ar moku :frowning:

Mano manymu geriausia su lingq usiauginti zodyna iki bent 10000 zodziu su frazem ismokt , ir vaziuot i anglija ir su visais angliakalbiais proga pasiataikius kalbet ir po keliu savaiciu nebus jokiu baimiu kalbet…na bent as progai pasitaikius kalbu su anglais o jei ne su jais tais su latviais estais lenkais angliskai :smiley: su emigrantais man labiau patinka kalbet kaskodel ne taip nors greitai mala liezuviais.

@rolan. Štai tu ir pradėjai kalbėti:-) Sveikinu ir labai džiaugiuosi:-) Pažiūrėjau į tavo skaičiukus, beveik 1000 val. klausymo… Viskas teisinga ir logiška. Ir iš tikro labai smagu. Dabar jau be problemų angliškai nupasakosi kelią. Nes sunkiausia yra ne kalbėti, o PRADĖTI kalbėti. O kaip pradedi, tai ir nebenori sustoti.:slight_smile: Būtum kalbėjęs ir ne 30 minučių, o visą dieną:-)

@rolan sveikinu ir aš :wink: kiekvienas sėkmingas jūsų visų žingsnis mokantis man suteikia daugiau motyvacijos mokytis pačiam,puiku! Sutinku su tavim kad tikrai verta pakalbėti su angliakalbiu tam kad įvertintum maždaug savo kalbos ir supratimo lygį,nes AJ mini stories tai toli gražu ne tas pats kaip gyvas pokalbis su angliakalbiu,bet jo pamokos aišku vistiek naudingos:) Šiaip iš savo patirties sakau kad man asmeniškai kalbėti su kitataučiu ta prasme ne su angliakalbiu yra žymiai lengviau,nes nejaučiu jokio streso ar kažko tokio, galiu šnekėti atsiplaidavęs.O kalbant su airiu dar jeigu rimtu reikalu darbo reikalais pvž tai tada būna jau daugiau problemų,daug ką sako pasitikėjimas ir atsipalaidavimas kalbėjime :slight_smile:

Taip jau išėjo, kad nepasveikinau Rolan su pirma pergale - labai jau buvau užsiėmęs savais reikalais. Iš kitos pusės, nematau čia jokio stebuklo. Kaip sako Miridė, viskas teisinga ir logiška. Man jis jau seniai yra sėkmingas mokinys - nuo tada, kai išdūrė mane ant pasakojimų (po 5 perklausymų). Manau, kad žmogus, išbuvęs LingQ bent metus laiko, jau neturi kitų galimybių, kaip tik tapti sėkmingu. Kaip ten bebūtų, nors ir pavėluotai, bet sveikinu ir aš :slight_smile: