Pirmieji nuostoliai

Tai va. Galiu parašyti tikrą “testimonial” Apple’ui. Prieš 3,5 metų nusipirkau patį mažiausią ir patį pigiausią iPodą - iPod suffle. Kainavo kapeikas, o tarnauja iki šiol. Tik po to, kai nukrito ant žemės ir subyrėjo viena ausinė, daugiau nebegroja viena ausis. Bet ausines ir taip jau seniai laikas keisti, kadangi gerokai apsitrynė per tą laiką, apsauginės guminės dalys jau seniai nukrito ir laidas išsitampė, taigi labai jau prastai atrodžiau su jomis viešose vietose.

Ką galiu pasakyti apie produktą, tai garsas ten fantastiškas, kiek žinoma galima norėti iš tokio mažo daikto. “Normalūs” mp3 grotuvai arba mobiliakai “daže riadom ne stojali” (sorry for my French, I feel like I’m a bit short on Lithuanian).

Kai mokiausi naudotis LingQ, klausiau instrukcines vienos vokietės pamokas ir sužinojau, kad dauguma ausinių būna labai nepatogios, kad jos turi būti “mit weichen ohrenteilen” ir kad “Porsche” ausinių rinkoje yra “Bose”. Tačiau jos yra be proto brangios ir vien tik kalbai jas pirkti netikslinga, o muzikai man nereikia. Mane pilnai tenkina originalių iPod ausinių garsas.

Nuėjau į azon.lt, o ten net galva svaigsta nuo pasirinkimo.

Klausimas būtų toks. Gal kas nors žinot, ar yra koks nors analogas, kuris garso kokybės prasme nebūtų per daug nutolęs nuo iPod ausinių ir būtų kažkiek pigesnis?

sau aš pirkau iš avitelos įkišamas į ausis…geriau laikosi…ir garso kokybė pilnai tenkina…bet nesu lyginęs ipad…tai ir gaunasi, kad tik šiaip čia trigrašį kyštelėjau :slight_smile:

@Gintaras
ebay tur būt rastum nebrangiai originalias.

http://www.ebay.com/itm/Original-Apple-iPod-Headphone-Earbud-Earphone-For-Ipod-Iphone-Mp3-/330722163803?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item4d0093bc5b

Būna niuansų apie kuriuos kartais net nepagalvotum. Kažkada pirkau tokias ne visai pigias Pioneer - uždaras. Garsas - super, bet yra viena problema, susijusi su tuo, kad jos vis dėlto ne iš brangiųjų - plastmasiniai laikikliai girgžda. Šiaip jas gali laužyti kiek tik nori - nieko nesigirdi, bet kai jos uždėtos ant ausų, užtenka pasukti galvą ir jos pradeda skrypti, kaip netepti vartai…

@rikas
ar gali taip būti? Lietuvoj originalios iPod’o ausinės kainuoja virš 100 Lt ir tai sudaro pusę iPod shuffle kainos…

P.s. perkūnas žino… $5.99 + $1.00 shipping… galima ir surizikuoti. Jei ir nebus labai geros, tai nedidelis nuostolis. Atsiliepimai apie pardavėją 99.3% teigiami… reikia dar paskaityti atsiliepimus apie ausines.

@Gintaras
Lietuvoje jau nekainuoja virš 100 Lt., bet palyginus su ebay vis tiek brangu. Ir manau, kad jos nesiskiria.
http://www.istuff.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=21&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=63

@rikas
O velnias, ne taip jau ir daug… Jei būčiau radęs šitą, būčiau iš karto nusipirkęs, o dabar… Ką gi man daryti dabar? Žinai tą istoriją, kaip skūpumas pražudė frajerį? :slight_smile: Aš kažkur Lietuvos internete esu matęs “iPod’us” už dešimtadalį kainos - nuotraukose atrodo visai kaip tikri. Dėl to ir bijau mažų kainų, bet 7 baksai nėra toks jau didelis nuostolis jei ką, tai surizikuosiu ir po to parašysiu, ar garsas “Crystal-Clear” ar ne. Dėkui už nuorodas :slight_smile:

P.s. Korta mesta! Nupirkta :slight_smile: