Patarkit!

sveiki gyvi visi:) gal kokia gera valanda narsau po foruma,ir renku informacija,kaip mokintis ir nuo ko geriausia pradeti mokintis:)tiek daug patarimu,kad net nezinau kokie geriausi,ir kokie veiksmingiausi:)daug kas parase visokiu nuorodu,kur galima ismokti,bet paziurejus tas nuorodas,susidariau nuomone,kad beveik visur daug mas tas pats(nebent AJ,kuris labai uzsivedes kalba:) )daug klausymo,klausymo ir klausymo.noreciau,kad parasytu zmones,kurie pradejo mokintis vos zinodami anglu kalba,kokius metodus naudojo,kiek laiko skyre mokinimuisi.aisku,pats svarbiausias dalykas norint ismokti kalba,tai yra noras,noras ismokti:)

Sveikas, aš 9 metus mokiausi vokiečių kalbos Bandžiau čia pratęsti “nuo kažkur”, bet galiausiai grįžau prie “Greetings and Goodbyes” vokiškojo varianto. Jau perklausiau apie 40 kartų ir iki šiol yra nemažai vietų, kurių nesuprantu, kadangi perskaičiau kol kas tik 1 kartą ir daugiau nežiūrėjau, ką tie nauji žodžiai reiškia :slight_smile:

Tai nėra kažkoks tai sektinas pavyzdys. Ką norėjau pasakyti, tai kad nėra jokio skirtumo, nuo kur pradėti. Svarbu pradėti. Pradėk nuo lengvesnių ir pažiūrėk, kiek bus naujų žodžių. Pereiti prie sunkesnių dalykų visada suspėsi.