Naujokams: kaip atpažinti frazes tekstuose

Neseniai buvo klausimas, kaip atpažinti kur yra pavieniai žodžiai, o kur frazės. Čia padariau iliustraciją, kur matosi, kaip galima atpažinti frazes.

http://www.anglukalbospamokosinternete.lt/images/fraze.png

Matome, kad pasiūlyta frazė “bend to” iš tikrųjų atitinką tą, kuri yra mano tekste. LingQ darosi nerealiai geras. Alex savo laiškuose kalba apie tai, kad LingQ siekia tapti geriausia vieta mokytis kalboms pasaulyje. IMHO jis JAU toks yra :slight_smile:

@Gintaras. Ačiū. Dabar aš irgi pastebiu frazes, anksčiau į tai tiesiog neatkreipdavau dėmesio.

Geras! Ačiū, labai naudinga funkcija, nes kai kada sunku suprast kas per žodžių kratinys kai atskirai žodžius vertiesi :slight_smile:

Prikeliu tema, bet ar jum frazes tokias ismeta ? nepastebejau, kad rodytu …

išmeta jei jos yra, pvz.

čia straipsnio adresas:

Dekui, manau frazes butu naudinga susirasyti i supermemo programa.Prie to pacio paklausiu,ar jus linqus saugot ? nes yra funkcija as zinau ta zodi, spaudi know ir jis lieka, ar verta kaupti ? ar pasalinti ? (kaip suprantu tada jis tampa zinomu zodziu)

niekur jis nelieka, jei tu žodį žinai (paspaudei ‘i know’), jis niekur nėra saugomas (tik duombazėje pasižymima, bet tu jokiame sąraše jo nerasi). Kita kalba eina apie lingqus, kurie iš pradžių nėra žinomi, o paskui patampa 4 lygio, o tai reiškia žinomas. Jie tai yra laikomi sąraše. Jų trinti nematau prasmės, nes filtravimo funkcija žodynėlyje puikiai veikia pagal lygius.

Beje dėl frazių, nežinau ar žinot, bet yra filtravimas ir pagal frazes. Taigi galite praleisti testukus tik per frazes. Supermemo kuo geriau ?

Ten gali susimest frazes ir sekt progresa, gintaro video yra kaip pvz. O kiek jus linginat zodziu per diena ? ( mazdaug).Juk galima isikelt texta ir pleskint kiek nori, bet as apie 5-10 zodziu/day uzlinginu ir klausau daug kartu ta texta.

Nori sužinot apie kitus, eik į jų profilius, ten galėsi pasižiūrėt kiek jie nuveikė per skirtingus laiko tarpus. Nori dar daugiau - skaityk forumą . Kaip pastebėjai ne tiek daug žmonių čia rašo, ir nuolat rašyt tą patį irgi nelabai, kai kaip ir skirtingose temose tie patys klausimai kartojasi. Aišku, sunku atsirinkti, kai bet ką bet kur rašo, na bet kas tą bardaką ir padaro?