Mp3 grotuvai ir ausinės

įtikinot…taip ar taip to privatumo jau nebus…kažkaip užėjo pojūtis, kad šeimoje be naujo mobilaus niekaip …planuoju paimt jaunėlei dovanų „LG Optimus L7 (P700)“

Ot kaip skirtingai kiekvienam, as dziaugiuosi kai kasnors atsimena patrugdyti mane :smiley:

@GintasRu
tokia dovana vadinasi “Trojan Horse”. Įkiši vaikui tipo kaip dovaną, kad paskui galėtum sekti, kur jis yra ir ką veikia :wink:

tai kaip ir neduoda pagrindo, kad tėvas sekliu morka pataptų…pesčiom nueinu pasižiūrėt ką veikia…jot nereikia an to arklio :slight_smile:

Jooo… @Gintarai… Su tokiu smalsumu, tau tik Anglijoje ir gyventi… :slight_smile:

@Gintarai, darai taip su savo dukra? :smiley: as tai girdejau kad daug kas ne vaikus o sutuoktinius taip seka, nes ten galima per ta slapukiska programa ne tik susekti kur zmogus yra bet abskritai matyti jo telefona, sms, skambucius viska

Garso kokybės atžvilgiu vieni iš geriausių mp3 grotuvų yra iRiver. Pats pirkau creative zen m300, nes gyvenu Lietuvoje, čia iRiver’iais neprekiauja, o siųstis iš užsienio būtų brangu. Manasis creative laiko ~20 valandų, o kraunasi ~3 val. Galima klausyti muzikos (mp3, aax), yra radijas, diktofonas. Atmintis ~8GB, nors aš nė pusės tiek neišnaudoju. :slight_smile: Yra ir creative ausinės.

@Karemi
Man nereikia super-duper priemonių. Turiu žiūronus.

Paskaitinėjau apie creative zen m300, 20 valandų, tai tikrai gerai, tiesiog puikiai, bet prie minusų nurodoma " grotuvo garsas nedžiugina", o čia jau man bėda… važiuojant dviračiu aktualu garso kokybė.

@sulciene
su dviračiu kokybės nelabai girdėsis, nes bus daug triukšmų aplinkui: paukščiai, vaikai, vėjas, mašinos etc. Nebent ausinės būtų su tom gumom, kur turėtų kažkiek nuslopinti triukšmus.

Kaip ten yra su tom gumom? Ar padeda? Papasakokit kas nors :slight_smile:

Labiausiai tai vėjas viską užgožia…bent jau man. Ačiū Gintarai už idėją ir galimybę pasigarsinti įrašus, naudojau “audacity”, tikrai geriau, bet…
Iš tiesų, pasidalinkite, kaip su tais “lateksais” ausyse? Geriau?

Na kiek teko klausytis vazinejant dviraciu, dar senai laikais, su paciu paprasciausiu ausinuku muzikos tai labai gerai girdisi, bet cia miskais vaziuojant :slight_smile: Manau daug kas nuo aplinkos, greiciau priklauso dar.

Ieškojau, ieškojau ir pagaliau radau :slight_smile: Ausinės, kurios nekrenta iš ausų, dabar galėsiu nebesukti sau smegenų ir normaliai klausyti kur noriu - ar sportuojant, ar šunį vedžiojant, ar dviračiu važiuojant, liuks:) Vakar išbandžiau, jos tikrai laikosi:) galit žvilgtelėt į puslapį www.promaksa.lt, YURBUDS ausinės:). Ir čia ne reklama!!!

as tai tiesiog nusipirkau tokias kurios visiskai isikisa i ausi tai man niekad nekrenta

man tai ir įkišamos kartais iškrenta nuo jei per daug galva mojuoju…reikia pasidaryt laido prisegimą prie kalnieriaus tada neištampo iš ausų judant

arba galima su drabužių segtukais prie ausų prisisegti, tada galėsi galvą judinti kiek norėsi :slight_smile:

Tai gal tada dar lipnia juosta galvą apsivynioti, bus stabiliai išvis :slight_smile:

galit juoktis, galit ne, bet šiandien tvarkydamas kiemą neradau kuo tai iš tikro rūbų segtuku prisisegiau laidą prie apykaklės iš nugaros pusės…dukra pamatė sako maikutę matyt apsivilkai tiesiai nuo virvės…segtukas dar likęs