Mokykis kaip vaikas

Daug rašančiam yra svarbu rašyti greitai, tai reiškia, spausdinti aklai.Yra daug programų, kurios tai moko. Tačiau aš visada nulūžtu maždaug ties ketvirtu lygiu. Šitos programos man panašios į įprastas kalbų mokymosi programas - muistymosi daug, o rezultato beveik nėra.

Čia yra programėlė vaikams. Tai tiesiog žaidimas. Nėra sistemos, tačiau yra meduolis ir rimbas.

Learning typing is the focus of these keyboarding games. Learning keyboarding skills is vital for todays learners and tomorrows earners. These fun free typing games are a great way to build the foundation through typing skills that today’s elementary school curriculum requires. These keyboarding games teach important skills for preschool and elementary school kids… oh yeah, they’re fun!

http://www.learninggamesforkids.com/?s=Typing+adventure

Ir taip pat čia galima žaisti žodžių žaidimus.
English Vocabulary Games:

Ačiū, Miride. Aš esu bandęs keletą kartų, bet kantrybės užtekdavo daugiausia dviem dienom. Nors ir suprantu, kad norint išlošti ateity, reikia investuoti dabar, nes tas taipinimas tikrai yra laiką ryjantis užsiėmimas. Be to, rašant aklai, būna mažiau klaidų, kadangi matai, ką rašai, o ne žiūri į klavą. Dėl to nereikia po to 10 kartų skaityti parašyto teksto. Irgi laiko ekonomija.

Lygiai taip pat, kaip ir skaitymas su subvokalizacija, bet šitai ligai gydyti kol kas nematau iš kur paimti laiko :slight_smile: Kita vertus, lietuviškai skaitau mažai, o kitų kalbų (išskyrus rusų) dar tik mokausi. Čia man geriausias sprendimas - iPod’o klausymas “mirusiu laiku”.