Kodėl jūs čia?

Nesamone, as pats nusipirkau beveik pries metus mp3 nepilnus 90lt mokejau, dabar maciau jau virs 100lt " http://www.iredtags.com/images/Philips%20Gogear%20Mix/ " ir ta kokybe gera yra tik ausines lievos buvo tai nusipirkau kitas uz 30 lt galima nusipirkti geras ausines pakankamai ir klausytis AJ Hoge diena nakti =)))
O iPod’u lievu tikrai nebuna nu nebent jeigu is prikupu vadinamu perki tai ten visko gali buti ;DDDD

1.Kažkur , nebeatsimenu kur , radau šitą video David Long on the ALG Method, Part 1 - YouTube. Mintyse ir širdyje labai pritariau tokiai mokymosi idėjai. Paskui radau Lingq, ačiū Gintarui.

  1. Ieškojau medžiagos, kaip išmokti švedų kalbą. Kitur radau tik sausą gramatiką ir gramatikos pratimus, atskirų žodžių mokymą.Pagalvojau, kad keturias kalbas ( su gimtąja) išmokau nesimokydama gramatikos, tai jos ir nereikia.

3.Radau patogų būdą mokytis kalbų. Labiausiai patiko, kad skaitant nereikia vartyti popierinio ar elektoninio žodyno taip dažnai , kaip man teko tai daryti mokantis anglų kalbos. Tai didelis pliusas, nes esu daug labiau skaitytoja, nei klausytoja :slight_smile: Dar suvokiau, kad joks mokytojas nekalbės taip “švariai” , kaip gimtąja k. kalbantis žmogus:)

  1. Nieks neprivertė:D Na, nebent, galima pasakyti, kad gyvenimo aplinkybės privertė:)
  1. Atklydau per Gintaro nuorodas.

  2. Prieš tai baigiau du lygius tradicinių kursų, kur pradėjau anglų kalbą mokytis nuo nulio, (spelingavom abėcėlę:)) pagrindų neturėjau, nes mokykloj užsienio kalba buvo prancūzų, kurios nė velnio neatsimenu. Anglų mokytoja sakė, kad aš meluoju, jog niekur nesimokiau anglų kalbos, nes jai pasirodė kad pakankamai gerai skaitau. Čia matyt padėjo atslinkusi Vakarų kultūra.

  3. Čia suradau netradicinį būdą mokytis kalbų, nors dabar norėčiau jį vadinti tradiciniu, o tą populiarujį-atvirkščiai.

  4. Aš irgi paskutiniu metu aptingęs, bet bėgti iš čia nesiruošiu. Smagu čia, labai patiko, kad galima įsikelti savo medžiagą ir pan.
    Visiems sėkmės!

Ačiū už atsakymus Hopeidea ir Saulius503.

Tas video yra vienas iš labiausiai man patinkančių, nors ir ilgokas, jei žiūrėti visas dalis. Dabar kaip tik einu “Teaching Teacher” iš Learn Real English ir ten AJ kalba apie tai, kad jis darė tyrimą toje mokykloje, kai siekė “Masters degree” ir kad šią mokyklą dr. J. Marvin Brown įkūrė remdamasis to paties dr. Stephen D. Krashen tyrimų rezultatais :slight_smile:

Beje, Hopeidea, kokios tos 4 kalbos, jei ne paslaptis?

AJ teiginys pasitvirtino. Čia J. Marvin Brown knygos viršelis. Tam, kad įkurti AUA Language Center, pakako vienos vienintelės Krashen’o hipotezės apie “input” (ką čia mes visi beje ir darome :slight_smile:

http://tinyurl.com/c8aqczj

Sveiki,
paskaičiau atsakymus,negražu būtų nusiplauti pačiai neatsakius. :slight_smile:

  1. Sužinojau iš draugo FB.
  2. Lankiau pradinukų kursus nuo “nulio” prieš 20metų.Prieš sužinodama apie LingQ klausiau CD ir sekiau tekstus.Skaičiau gramatiką,atlikinėjau pratimus.Buvo nuobodu ir beviltiška.Rezultatai apgailėtini.
    3.Iš pradžių maloniai paveikė toks išsamus,toks geranoriškas ir (kas neįprasta šiais laikas)nesavanaudiškas Gintaro aiškinimas kaip naudotis programa.Pradėjus naudotis,atsirado tikėjimas,kad čia galiu ir išmokti tos kalbos.Iš pradžių pabandžiau nemokamai,bet žodynas prisipildė pernelyg greitai.Valyti aš nemėgstu,nusipirkau narystę metams,po to dar metams,nes radau labai įdomios medžiagos.Išklausiau visą Amerikos istoriją,pasakojimus apie įdomias vietas,gamtą ir labai daug ko.Aš gal ne tiek daug mokiausi ko nors, kiek man buvo įdomus turinys. pakeliui išmokau daug žodžių ir frazių.Mano mokymasis nebuvo “deep English”.Nors, AJ “Learn Real English” klausiau po 2 savaites kiekvieną komplektą.Dabar kartoju.Kadangi nesu labai komunikabili,tai su tutoriais nebendravau. Turiu dukrą ,gyvenančią 12 metų JAV,kuri baigė ten mokslą,ir kuri puikiai mane konsultuoja,kai susiduriu su sunkumais.
    4.Noras kalbėti.Dėka LingQ pagerėjo tarimas.Pradžioje maniau,kad mano burnos anatomija nepritaikyta anglų kalbai,bet (čia ir AJ pagalba) pasirodė,kad su laiku viskas įmanoma.Didžiausias iššūkis laukia po mėnesio. Skrendu į JAV ketvirtą kartą.Pirmus 3 kartus beveik nekalbėjau.Šį kartą pasiryžus prakalbėti.