Kaip čia naudotis?

Sveiki, kadangi es naujokė šitoje sistemoje, norėčiau paaiškinimo : kaip čia ką daryti, ką po ko, nes man čia tamsus miškas šitoje svetainėje.
Labai norėčiau išmokti Ispanų

viskas paprasta susirandi forume tema kur apie tai asikina ir mokaisi naujos temos kurt nebutina del kiekvieno paklausimo :))))))))))))

Vo vo - taip ir atpazinsi tikra lietuvi…! Blyn!!!
Nieko nepasakys, nors pasikark… Geriausiu atveju duos nuoroda kokia… Tipo pats krushkis jeigu reikia… :slight_smile:

o ka normalus patarimas cia vos ne kiekvienoj temoj aiskina kaip mokintis ,vien jau uzsiregistravus visokios informacijos pilna ir jei sugebejo uzsiregistruoti ir rasti foruma tai vadinasi tuose forumose nesunkei gali rasti visa reikalinga informacija kaip pasakytu vienos knygos herojus elementaru Vatsonai :))))))))))) ir taip nemaza dalis temu sukurtos is neturejimo ka veikt ir ka pasakyt ,o po to kai bandai rast kazka naudingo nera patogu taip kad lietuvybe cia neprieko

iš kiekio paaiškinimų aiškėja, kad niekas čia matyt nemoka naudotis šita sistema…maigo kur pirštu pakliūva ir tiek…paskui iškilmingai nusiperka už pinigus diplomą, kad kažką išmoko…aš tai vis dar taupau ant diplomo :slight_smile:

Nu nereikia čia tiek kritikos. Juk paklausėja net neatėjo atsakymo. Net nepabandė naudotis LingQ. Pasistorojo tik naują temą atidaryt, net nepaieškojus info forume. Juk tik užsiregistravus ir sukūrus acauntą yra: “How do I learn on LingQ?”
Beje, kai galima atsakyti, jei pats klausimas neaiškus. O jei viską pradėt aiškint kaip ką daryt, tai jau laiko gaila. Čia reiktų paskaitas rašyt. Būtų koks konkretus klausimas - būtų ir atsakymas.