Kada geriausia pradėti mokytis naujos kalbos?

Blogiausia yra tai, kad tie, kam šita tema galėtų būti naudinga, jos neskaitys. Kodėl? Todėl, kad dabar jie yra užsiėmę, o naujos kalbos pradės mokytis “some day”.

Tai va, čia tiems neegzistuojanties skaitytojams rašau. Ką tik išgirdau iš tokio Jeff Walker gerą mintį. Jis sako:

“Jeigu nori savo kieme užsiauginti 100 pėdų aukščio medį, kada yra geriausias laikas jį pasodinti?”

Atsakymas: “Prieš 15 metų!”

I hope this will be helpful :slight_smile:

Spyris i sikna cia :slight_smile:

Tiesa, po to seka antras klausimas, atsakymo į kurį nesakysiu :slight_smile:

“Kada yra antras geriausias laikas sodinti medį?”

logiskai pamasciu atsakymas butu “dabar”, jei tik yra poreikis ir nera minciu “pradesiu nuo rytojaus”
Ir tikrai geras spyris i sikna :smiley:

Ačiū už komplimentus :slight_smile:

Na taip, kada bus metas mokytis trečią užsienio kalbą? (jei remsimės prielaida, kad tikėtina pirmąsias dvi išmokome per įtemptus 12 metų (8 metai mokykloje+4 univ.)

o man dar tas video labai padejo, kur pasake, kad kalbos tubulai niekados neismoksime ir reikia megautis tuo ka darome, tada ateis ir zinios i galva, ir reikia nebijoti kalbeti, nusikalbeti :slight_smile:
Tad laikas yra dabar viska daryti ir tikrai yra sansas, kad pasiseks.
Va, kad ir man su rusu kalba, na tikrai netikejau, kad klausantis kalbant zmoniu po 4 men. pati pradesiu kazka pasakyti :slight_smile:

galit atpalaiduot užpakalius…moksliškai žiūrint antram medžiui dabar tik rudenį tinkamas laikas bus…na nebent iš vazono sodint :slight_smile:

1 Like

Sakyčiau beprasmiška tema ,žmonės mokosi kalbos tada kada jiems jos reikia arba jei jiems įdomu ,o tie kurie nesimoko nėra blogesni už tuos kurie mokosi ir atvirkščiai ,o perdėtas entuziazmas atrodo keistai .Atkreipiau dėmesį , kad kuo daugiau čia entuziazmo tuo labai stengiamasi pritemti ,kad kuo mažiau butu nemokamų priemonių .Tai išties liūdina .Darosi panašu kaip kokiam Bauer firmos pristatime (jei kas yra buve supras).

jo…teisybės čia nėra…kur matyta, kad visos kalbos vienodai kainuoja…kuri brangiausia iš kart nesugalvoju, bet, kad kiniečių pigiausia turi būt tai jau tikrai žinau :slight_smile:

1 Like

Entuziazmas paprastai yra būdingas žmonėms, kurie kažką daro. Tą lengva pastebėti kad ir šiame forume. Pažiūrėkit, kas jo daugiausia turi, ir gausite atsakymą, kas pasieks (arba gal jau ir pasiekė) savo tikslų. Paprasta kaip du kart du.