Basic paskyros mokejimai

Sveiki. Noriu pasikeisti savo paskyra is free i basic. Dabar liepos vidurys, tai mokejimas uzsiskaitys tik si menesi (liepa), ar prasites kaip trisdesimcia dienu iki rugpjucio vidurio?
Ir dar. Ka reskia: “Galite atšaukti visus mokėjimus bet kuriuo metu prieš sekančio mokėjimo datą.”? Kad man vis kiekviena menesi nuskaitines pinigus? Kaip to atsisakyti? Nes kol kas noriu tik pabandyti su basic paskyra…

Mokėjimas užsiskaitys mėnesiui nuo tos dienos kada sumokėsi.
O dėl toliau, tai taip, jei niekas nepasikeitė, tai nuskaitinės kas mėnesį kol nepažeminsi paskyros. Ten tau rašys kurią dieną sekantis mokėjimas, tai jei nepatiks, dieną anksčiau atšauksi ir tiek.

O su metine paskyra irgi taip pat? Metu gale nuskaitys kitiems metams i prieki?

@Karemi
Nzn. Reik klausti administratoriaus arba geriau rašyti į support’ą, kad neužknisinėti to vaikino su FAQ. Angliškai moki, kiek žinau :wink:

Aš seniau pirkau 6 mėn. narystę, tai vieną kartą nieko neįvyko - pastebėjau pats ir prasitęsiau, o antrą kartą negalėjau importuoti pamokos - išmetė lentelę, kad viršijau limitą. Paklausiau forume, tai kažkas atsakė, kad reikia nusipirkti Basic. Galvoju, kokį čia briedą vaikinas neša, o paskui paaiškėjo, kad pasibaigė mano apmokėtas laikas. Bet aš mokėjau taškais. Žodžiu, nežinau, kaip dėl automatinio pratęsimo ilgalaikėms paskyroms.

DUK: Kas nutinka, kai aš paaukštinu, pažeminu arba pašalinu savo paskyrą, apmokėto laikotarpio metu?
Kai Jūs atnaujinate arba pažeminate, narystės lygis pasikeičia iškart. Tačiau mėnesiniai taškai ir mokymasis pasikeičia tik sekančią apmokėjimo datą. Atšauktos paskyros iš karto ištrinamos iš sistemos, todėl daugiau mokėti nereikės.

Sveiki.Aš noriu laikinai sustabdyt mokėjimą, turiu basic, tai jei aš dabar pažeminu, tai vadinas mano paskyrą visiškai ištrins? Ar aš taip suprantu? Gal esat kas nors pažeminę savo paskyrą?

Niekas niekur taip paskyrų nešalina, gali būt rami :slight_smile: Paskyros pašalinimui/atšaukimui yra atskira funkcija paskyroje “Cancel your account”.

Būtent, tik reikia ne atšaukti paskyrą, o ją pažeminti - tai du skirtingi dalykai.

beje, jei turi daugiau nei 5 importotas pamokas downgradinti neleis kol neištrinsi tų pamokų.
PS. Pasharinti importai atrodo nesiskaičiuoja