Aj hoge pamoka per 3 dienas?

Daugelis, taip pat ir Aj hoge rekomenduoja pamoka iseiti per savaite. O kas jeigu as baigiu pamoka per 3 dienas. Main article perklausau 10 kartu, kelis kart vocabulary, ministory ir pov story po 30 kartu? Ar tai blogai? Ar butina savaite ir daugiau?

Pasitikrink po kurio laiko. Grįžk atgal ir pažiūrėk, ar gerai supranti Main Article, ar atsimeni naujus žodžius. Jeigu gerai, gal tau užteks ir 3 dienų, bet šiaip tai turėtų būti mažoka. Idėja yra tame, kad ne tik suprasti tekstą, bet ir pratinti smegenis prie taisyklingų gramatinių konstrukcijų, o tam reikia laiko ir kartojimų.

Tai as main article, mini story kai pirma tik karta klausau, suprantu gal 98-99 procentus. O perklausau visa medziaga per 3 dienas (30 kartu). Tai galvoju jei per 3 dienas speju tiek repetitions padaryti, kam laukti tos savaites ir klausyti dar 30… Jei jau ir 30 yra uztektinai.

Na tai neiklausik kas kiek klausyti reikia, Klausik kiek tu nori kiek tau laikas leidzia. Pvz as vasra praklausidavau AJ po 8h 6h.

@zurubis
Tai tau panašu, kad per lengva, jeigu beveik viską supranti. Steve prie naujos medžiagos juda, kai supranta apie 70% :slight_smile: