Sveikinimai Miridei!

Miride, sveikinu. Tu esi antra tarp aktyviausių LingQ narių visame pasaulyje. Matau rezultatą 13398 aktyvumo taškai! Daugiau turi tik tūlas “wandersonp” iš Brazilijos - 15229. Steve aktyvumas - 2373, apie savo geriau patylėsiu :slight_smile:

Tokių skaičių gyvenime nesu regėjęs. Prieš porą metų viena olandė surinkdavo 7000, o žuvėdas 5000. Per du metus LingQ lyderių aktyvumas padvidubėjo! Kiek gi tu knygų perskaitai per dieną?

Prieš 20 metų būtum gavusi socialistinio darbo didvyrio ordiną ir tave parodytų per žurnalą “Tarybų Lietuva,” kur prieš filmus kino teatruose rodydavo :wink:

Oi, Gintarai… Ačiū, ačiū, mano drauge:-) Esu labai laiminga. Aišku, džiaugsmą šiek tiek temdo liūdesys, kad negausiu ordino ir manęs neparodys prieš kino filmą žurnale “Tarybų Lietuva”, bet gal kaip nors išgyvensiu:-)

Tikrai įspūdingi rezultatai Miride, sveikinu ir aš :smiley: yra iš ko pasimokyti :slight_smile:

Nera cia nieko ispudingo. Pasipuikavimui galima zimiai daugiau tasku surinkt. Nera nieko sudedingo kasdien užlinkint po keleta simtu zodziu ir juos po to suzimet kad zinai. Pas ka galva ant peciu o ne kopustas dasharupins kam tai daroma… :))))

@miride
Ar galiu į savo blogą įdėti nuorodą į tavo profilį. kaip į pavyzdį, kaip čia galima mokytis?

@Gintaras. Na, bet žinoma:-)

@cha123 Kokia bus nauda jei užlinkini pora šimtų žodžių ir juos sužimi kaip žynodamas? Aišku daug kas galėtų taip daryti,bet čia tikriausiai susirinkusieji nori TIKRAI išmokti kalbą,o ne pasipuokuoti :slight_smile:

@krivis
Visi žodžiai, kurie nėra identiški, sistemos yra traktuojami kaip skirtingi, taip pat ir skaičiai, vardai ir t.t. Steve siūlo per daug nesureikšminti žinomų žodžių skaičiaus. Tiesiog tai yra rodiklis, kaip tu progresuoji. Jeigu skaičius didėja, tai ir gerai. Kalbėjimas anot jo prasideda kažkur nuo 10000, bet čia skirtingom kalbom nevienodai. Pavyzdžiui rusai turi berods 6 linksnius, tai ten tų žodžių reikia turėti daugiau. Aš angliškų dar ir 8000 nesurinkau, bet jau kalbu. Žodžiu tai šioks toks orientyras, bet į absoliučią tiesą jis nepretenduoja.

Turėk gerą laiką su kalba ir vieną dieną tau bus nusispjauti į tuos skaičius :wink:

Saunuole miride, sveikinu. O kaip einasi kalbetis? Ar daznai bendrauji anglu kalba?

@Danut. Ačiū, bet nereikia sveikinti. Jaučiuosi kaip idiotė:-)

Aš neskaičiuoju taškų ir nesureikšminu nei jų, nei pasyvaus žodyno žodžių. Tačiau aš skaičiuoju klausymo valandas. Per 8,5 mokymosi mėnesius aš sukaupiau apie 750 klausymo valandų. Kažkodėl esu įsitikinusi (čia matyt Zamiatkino įtaka), kad jau gerai ir laisvai turėčiau kalbėti, kai turėsiu 1000 valandų.

Aš pradėjau kalbėti angliškai po 400 valandų. Nelabai gerai, aišku, bet jau be baimės. Tuo metu man tai buvo svarbiausia - nulaužti psichologinį barjerą. Angliškai turiu galimybę pakalbėti maždaug kas du mėnesius, kai būnu kokioje nors konferencijoje. Paskutinį kartą tai buvo birželio mėnesį. Tada net kokias tris minutes kalbėjau viešai, prieš visus žmones. Buvo baisoka, bet juk išdrįsau.:slight_smile:

O dabar, kai niekas nevyksta, kalbuosi pati su savimi kiekvieną dieną po 10 minučių.:slight_smile: