Neaukštai pakelta kartelė

Padarysiu reklamą vienai kalbų mokyklai. Daug žmonių skaito raides, mato skaičius, bet nepasivargina pagalvoti, kas už viso to slypi. Štai čia - linguaperfecta.lt - galima perskaityti tokias eilutes:

“Mes suteikiame garantiją. Ši frazė nėra deklaracija, nes deklaratyviai teigti apie aukštą paslaugų kokybę šiandien nesibodi nei vienas bet kokių paslaugų teikėjas. Mūsų mokykla garantuoja ne žodžiais, bet darbais.”

Pasižiūrėkime, kas gi yra ta “aukšta paslaugų kokybė.” Skaitome toliau:

“Garantijos suteikimo taisyklės – visiškas aiškumas!..

2. Pabaigos testo rezultatas turi būti ne blogesnis už pradžios testo rezultatą bei ne mažiau kaip 75% pabaigos testo atsakymų turi būti neteisingi…”

Vadinasi, jeigu studentas neteisingai parašė mažiau, pavyzdžiui 74% testo atsakymų, bus laikoma, kad mokykla “aukštos paslaugų kokybės” misiją atliko. Neaukštai pakelta kartelė :slight_smile:

Gi jeigu nabagas neteisingai atsakys 76% klausimų, jis bus išbrokuotas, kaip sukčius arba neveiksnus asmuo ir savo pinigėlių neatgaus. Kitas punktas skelbia:

“3. Klientas turi lankyti ne mažiau kaip 75% užsiėmimų. Jeigu klientas lankė mažiau kaip 75% užsiėmimų, garantija nėra taikoma ir mokestis nėra grąžinamas.”

Taigi, jeigu po dviejų pamokų pamatei, kad viskas ten yra laža ir nusprendei daugiau nebelankyti, verkė tavo pinigėliai. Tokios tai yra lietuviškos garantijos! Vakaruose, kaip jau rašiau, populiariausia garantijos forma šiuo metu yra - “100% refund of all fees paid, no questions asked and no hard feelings.” Tokią garantiją mačiau net Baltarusijoje!

“В случае, если курс не поможет Вам в деле овладения иностранными языками, Вы получите все затраченные на его покупку деньги обратно без проблем и лишних вопросов!”

http://tinyurl.com/yzt5vez

Kadangi už tokias temas gaunu velnių, noriu įdėti vieną video pamąstymui.

Ar šita moteris padarė gerą darbą ar blogą?