Kupono kodas?

aš tai esu gavęs, bet nekreipiau dėmesio, nes abejoju, kad prisidės kažkas išskyrus kelias man nereikalingas funkcijas, tik yra rizika, kad išreguliuos metinę narystę. kiek suprantu atsidarius savo acountą galima pasižiūrėti kuom skiriasi promo nuo premium, o taip tai jei reikia pilno aiškumo geriausia būtų kažkam suporte užklaust

as jau antra karta gaunu toki pasiulyma. pirma kart irgi nekreipiau demesio. o dabar galvoju, gal viena menesi nemokamai gauciau, bet baisu suvedinet, kad istikruju neissireguliuotu dabartine naryste… na, reiks gal suporto forume uzklausti, tik kad ta mano anglu kaba dar tokiaaa… :slight_smile:

Aš jau ne pirmą kartą gaunu tokią žinutę. Nekreikiu dėmesio. Mano nepasibaigęs mokėjimo laikas. Netikiu, kad dar ką pripliusuos, nes metinę gavom su nebloga nuolaida. Aš dar niekur nemačiau, kad nuolaidos sumuojamos būtų.
Жадность фраера погубит.

ai, dar prisiminiau, kad kazkada esu gavusi pasiulyma visiem metam su nuolaida. bet tada ji praignoravau, nes ka tik buvau uz metus susimokejus. tik pagalvojau, kai jau baigsis mano naryste, busiu atvira visiem tokiem pasiulymam :slight_smile:

Dazniausiai tie pasiulymai ir akcijos buna per kaledas

o kazin per kiek laiko toki kaledini pasiulyma reikia aktyvuoti? pvz per kaledas nusiperki, o aktyvuoji tik geguzes - birzelio menesi? ar as jau cia per daug gerai noriu, ir nuolaidos ir dar tuo metu kai man jos reikia.

o is kur galvoji kad taip galima? juk negalima cia isvis nusipirkt ir aktyvuot kada nori, nera tokios funkcijos, nusiperki ir turi dabar

ai, kazkada esu maciusi pasiulymus per tas kuponines akcijas, kad perki naryste 6 ar 12 men, gauni kupono koda, o ji aktyvuoti, t.y. susivesti pas save i paskyra gali pvz per 6 menesius. nesu tikra kad taip galima butu daryti lingq, bet aba english tikrai tokiu pasiulymu buvo.

Tai cia Gintaras buvo suderines ir paleides tokias akcijas, perkant paciam linge tokios funkcijos nera

ech… kaip truksta Gintaro, visame kame…
na ka, nera tai nera tokios funkcijos. kol kas ignoruosiu tuos lingq pasiulymus menesinius , o kai naryste baigsis, tada galvosiu kaip cia toliau mokytis pigiau ;)))

Nedavė man to nemokamo mėnesio :frowning: Man kaip tik baiginėjosi apmokėtas pusmetis kai pasiūlė ir norėjau pasinaudoti. Nieko neklausiau, bet turbūt tai tik naujiems nariams galioja, su nemokamom paskyrom, tik siuntinėja visiems.

@Petronele - Sorry for the trouble here. The offer is valid for the monthly Premium subscription. If you’d like us to change your membership to a monthly recurring subscription let us know and we can apply the code to your account.

@Alex - Thank for your concern. It’s all right, I just told about my experience. I’m still learning here and I like it very much. Although next time I will apply to you if I don’t receive my bonus month :slight_smile:

@Petronele - OK, great. Glad to hear you’re enjoying the site!

Svaiki, gavau as pasiulyma 99 doleriai už metus. Kaip reikia ji nusipirkti? Sumoketi 99 dol. per Paypal? O kaip tada susieti su savo paskira? Padekit, prasau.

Nieko susieti nereikia, tiesiog pasirinkite tą pasiūlymą ir lingas jus pats nukreips į paypalą

Jokia cia nuolaida 100 doleriu 12 menesiu, anksciau po 50-60 doleriu uz metini naryste …

1 mėn - 10$
12mėn - 120$
Tai manyčiau 12mėn - 99$ jau yra nuolaida :slight_smile: Pabrango nuo pernai 3 doleriais šis pasiūlymas :slight_smile:
Baiginėjasi mano narystė, geresnio pasiūlymo matyt nebus, o ir būna jie dažniausiai tik naujiems nariams…

Kokia tau cia nuolaida 100 doleriu 12 menesiu ? O jeigu per ta laika negalesi naudotis sistema ? geriau kas menesi prasitesineji ir viskas, kitaip sakant juokingos nuolaidos uz metine naryste.

Tai juk niekas nedraudžia pasirinkt, kaip nori mokėt.
Kad tik pabambėt :slight_smile: Kitaip sakant už dyką neduoda, tai ir tokios nuolaidos nereikia, ane :slight_smile: