Kazkas darosi, Aaaa?

Labas, nezinau ar vertejo kurti nauja tema bet jau sukuriau. Taigi mano toks vienas kaip ir mintciu isdestimas yra toks. Pvz siandien dydziaja dienos dali praklausiau/praziurejau visokius video,blogu’s bei visokios kitokios angliskos medziaugos, ir ka norejau pasakyti cia jau nepirkas kartas kaip man taip yra pvz prasiklausiais angliskos medziagos dydziaja dali kazkodeltai teksta suprantu nors yra ir pirma karta matytu zodziu arba jie jau buvo senai uzmirsti ir jie kazkaip prisimina ir pvz prasiklausiais angliskos medziagos dabar jauciuosi taip kad galeciau eiti sneketi anglu kalba be tokiu minciu kaip “O dieve kas bus jeigu ne taip zodi istarsiu ar jis mane supras ar ne?”
Manau supratote ka as norejau pasakyti. Lauksiu jusu komentaru bei diskusiju aciu.

@lingqqqenglish. Kas darosi? Darosi geri dalykai:-) Tu ką tik peržengei savo Rubikoną. Ir dabar viskas su tavimi bus gerai. Žodžiai ateis ir liks galvoje. Suprasi vis geriau ir geriau. Kalbėsi vis geriau. Atsiminsi geriau. Todėl dabar naudok anglų kalbą visur, kur tik gali. Eik į chatus, rašyk.

Sveikinu tave perėjus į aukštesnį lygmenį:-)

Pasitikėjimas savimi - geras dalykas. Čia matau, iš kur jis atsirado: “didžiąją dienos dalį”, “prisiklausiau/prisižiūrėjau”, “prisiklausęs angliškos medžiagos”. Nėra tokių dalykų kaip “iškalęs 10000 žodžių” arba “išmokęs visus veiksmažodžių laikus” :wink:

Aciu aciu miride. Pasigirsiu klaseje pats geriauses esu anglu pamokoje :stuck_out_tongue: