Kaip manote ar reikia seimūnams mokėti užsienio kalbos?

Kaip manote ar reikia valdžios pareigūnams(ministrams, seimo nariams) mokėti užsienio kalbų(vokiečių, anglų, prancūzų…)? Kažkaip įdomi žmonių nuomonė? :slight_smile:

Dirbant Lietuvoj gal ir nebūtina. O šiaip tai, norint patekti į seimą, svarbiausia mokėti trinti lazankes lietuviškai :slight_smile:
Europos parlamente - tai jau visai kitas reikalas, bet vėl gi - tai yra asmeninis kiekvieno reikalas. Jeigu žmogus gerai jaučiasi ir nieko nesuprasdamas aplinkui ir pasitenkina tuo, ką jam pasako vertėjas, tai ir valio.
Aš kažkada gana ilgai mokiausi pas prancūzus, kurių kalba buvo verčiama į rusų. Esmė buvo perteikiama gerai (vienas prancūzas mokėjo rusiškai, tai kartais pataisydavo) tai tas nesupratimas visiškai netrukdė.

Lietuvoje gal ir nebūtina, bet kai paskaitai reikalavimus priimant į darbą, tai jeigu kažkiek aukštesnės pareigos-beveik visur yra užsienio kalbos mokėjimas, o čia Euro Parlamentas…Tiesiog nesusipratimas kažkoks, jeigu žmogus ramia sąžine gali dirbti tokį darbą be užsienio kalbos(rusų kalba aišku čia neįeina)