Ismokau pamoka, ka toliau daryti?

Sveiki, ismokau pamoka stai taip http://tinyurl.com/bovzj36 as jos dar pilnai neismokau, melini zodziai tie kuriu reiksme kartais pamirstu ne uz ling’inti nes pas mane nemokamas acountas ir as jau turiu surinkes 100 zodziu ir daugiau negaliu. O tie raudoni tai as ju neiskaiciau kaip mokamu zodziu nes ten mokymo trumpinimai ir pns. Taigi kaip matote ismokau as ta pamoka pakankamai neblogai bet klausimas yra tas kiek laiko as zinosiu tuos zodzius ismoktus dabar ten grubei pajemus 10 nezinomu zodziu, is pradziu buvo apie 60-70. Kaip dabar neuzmirsti tuos zodzius? Ar ta pamoka i diena po daug kartu klausyti?

@lingqqqenglish. Išmokai ir esi šaunuolis.:slight_smile:

Gal prisimeni, Gintaras ieškojo lietuviško atitikmens žodžiui overlearning. Taigi, dabar tuo ir užsiimk. Overlearningu. Klausyk. Kokį 30 kartų. Nebūtinai visus kartus tą pačią dieną. Tada ir žodžių nebeužmirši, ir šita pamoka giliai įlįs į galvą.

Dėl nemokamo accounto, tai jei netingi susikelk savo linkus į exelį ir po to atsispausdinęs peržiurek karts nuo karto, kad neužmirštum, o tinklapyje juos ištrink ir vėl linkink, bent aš taip dariau kol mokiausi nemokamai.

Steve juda prie naujos medžiagos, kai supranta apie 75% žodžių. Nėra jokio reikalo viską žinoti 100%. Jeigu kažkokį žodį ir pamirši, sutikęs jį kitą kartą vėl pakartosi ir vieną dieną jau žinosi. Nėra jokio reikalo viską prisiminti iš pirmo karto.

http://www.learnenglishonline.lt/rekomendacija-1/

Bet kaip tiek prakaito, noro, vilties, jegu idedi i kiekviena zodi tai ji uzmirsti nesinori.

Na tai jai tiek daug įdedi, tai ir neužmirši.