"Gintaro A. patarimai" puslapio kūrimas

Aš tai dabar drąsi, nes “nukvakus” kiek darbo turiu, bet po birželio 15 d. bus laisviau, tai bus laiko bijoti Saulioko sankcijų :smiley:
Jungsiuos prie jūsų nuo birželio 16d. :)) Jei dar bus likę ką padeti :slight_smile:

Likę, ką padėti dar tikrai bus, nes pradėjau tik šiandien (tiksliau prieš kokias 30 min.). Labai tikiuosi, kad greitu laiku atsiras daugiau savanorių, nes norėtųsi šį darbą iki liepos 10d. pabaigti.

Beje, jau pežiūrėjau tas tris temas ir judu toliau, imu temas “Turėkite gėdos!”, “Ei, lietuviai!”, “Metodai”, “Kaip aš padariau anglų kalbos mokytoją (natūralus mokymasis vs. tradicinis)”, “Tikras kaifas”.

P.s. jeigu randu patarimų, nesusijusių su mokymusi Lingq’e, juos tiesiog praleidžiu.

Sveiki, čia mokytis pradėjau neseniai ir mane pačią, kalbos mokymuisi, labai įkvėpė Gintaro pavyzdys. Galiu prisidėti, tik neaišku, kurios temos dar neperžiūrėtos ir nuo kurios galėčiau pradėti?

Sveiki,

galite rinktis kokią norite temą, bet būtų patogiau, jeigu imtume temas iš eilės (t.y. temas iš 9 psl., nuo tos vietos kurioje aš pabaigiau (-“Tikras kaifas”)).

P.s. 9 psl. imkite nuo “Kas mane palaikė sunkiu metu” aukštyn, o ne “Gražūs projektai” žemyn.

Sveiki. Prisijungiau čia visai neseniai. Norėčiau labai padėti, bet tiesą pasakius visiškai nieko nesuprantu - nei ką reikia išrinkti, nei iš kur išrinkti, net ir sankcijų pasekmių nelabai suprantu :)) Bet mielai prisidėčiau, nes man tai būtų paskatinimas pačiai dažniau čia lankytis.

Reikia pasirinkti kokias temas norite peržiūrėti ir radus patarimus (susijusius su LingQ) juos perrašyti klausimo-atsakymo forma į tekstinį dokumentą ir atsiųsti į mano el. paštą (jis nurodytas profilyje) :slight_smile:

Ar lietuviškos temos? Ir dar, kad nesikartoti, gal kiekvienas pradėdamas temos peržiūrą galėtų čia parašyti, kokią temą jis peržiūri. Žinotume, kad tos temos peržiūrėti jau nereikia.

aš irgi prisijungčiau. Buvo labai užimtos savaitės, tad negalėjau

Taip, šiame (lietuviškame) forume reikia ieškoti Gintaro Akulevičiaus patarimų. Mes taip ir susitarėme, kad, kai žmogus pasirenka temą, parašo jos pavadinimą čia. Jeigu peržiūrėsite mano paskutines žinutes praeitame puslapyje, rasite, kokias temas aš jau paėmiau.

Būtų geriau, jeigu temas imtumėte nuo 9 psl., iš eilės, nes tada būtų lengviau susiorientuoti kokių temų dar niekas neperžiūrėjo.

P.s. prašau patarimus (klausymo-atsakymo forma) rašyti į Microsoft Word’o failą, tik dabar dar reikia susitarti kokį font’ą naudoti, ką paryškinti ir pan.

aš bandau rašyti temas

  1. Nuo ko pradėti mokytis užsienio kalbos? (jei tokios temos dar niekas nepaėmė)
  2. Sunkumai su kuriais susiduriame mokantis užsienio kalbą

Ne, šių temų dar niekas nepaėmė. Iš kurio jos puslapio?

@tiesiogiai minėtų temų nėra, bet aš pamenu, kaip Gintaras rašė, kaip jam atėjo taip vadinamas “prasilaužymas” ir sunkumai su kuriais susiduria besimokantys. Taip, rinkimo būtų nemažai. Galbūt net keliese galėtume tai daryti, ir gal kiek plačiau nei klausimų - atsakymų pavidalu. Bet pabandyti verta.
p.s o gal, jei kas esame vilniečiai - susibėgame kurį vakarą Sereikiškių parke (pvz.)?

Gerai, galbūt tie, kurie dar nepasirinko temų (t.y. visi išskyrus mus), norės prisijungti.

Na aš imu temą iš eilės “Anglų kalba negali būti tikslas”, bandysiu peržiūrėti ir pranešiu apie rezultatus.

Aš tuomet imu toliau po barbora3, temos “Niekada negali žinoti…”, “Kuo kvepia gramatikos mokymasis (atsakymas - migrena ir lėta bei skausminga mirtimi)”, “Per kiek laiko galima išmokti kalbėti nauja kalba?” ir “Išėjimas iš komforto zonos”

Parašau jau paimtas temas, kad naujai atėjusiems savanoriams būtų lengviau susiorientuoti:

  1. Sistemos lietuvinimo klaidos
  2. Sveiki
  3. Lietuvių kalba
  4. Turėkite gėdos!
  5. Ei, lietuviai!
  6. Metodai
  7. Kaip aš padariau anglų kalbos mokytoją (natūralus mokymasis vs. tradicinis)
  8. Tikras kaifas
  9. Kas mane palaikė sunkiu metu
  10. Anglų kalba negali būti tikslas
  11. Niekada negali žinoti…
  12. Kuo kvepia gramatikos mokymasis (atsakymas - migrena ir lėta bei skausminga mirtimi)
  13. Per kiek laiko galima išmokti kalbėti nauja kalba?
  14. Išėjimas iš komforto zonos

  1. Nuo ko pradėti mokytis užsienio kalbos?
  2. Sunkumai su kuriais susiduriame mokantis užsienio kalbą

Jeigu norite prisidėti prie 15 ir 16 temų, susisiekite su nerijus75.

Aš imu temas:Kaip ilgai reikia mokytis kalbą. Klaidingi įsitikinimai apie kalbų mokymąsi.

Imu sekančią temą: “Tai kaip gi galų gale įveikti tą nelemtą gramatiką?”

Primenu, kad atlikę darbą, tekstinį dokumentą siųstumėte į mano el. paštą, kuris nurodytas mano profilyje.

Kaip matau, reikalai visiškai stovi vietoje, todėl nusprendžiau įsteigti prizą. Prizas - taškai, tačiau dar nesu tikra, kaip viskas veiktų. Tikriausiai daugiausiai prisidėjęs žmogus juos ir gautų, tačiau kaip atsirinkti, kas kiek padarė, kai darbai nevienodi? :slight_smile:

Laukiu jūsų minčių šiuo klausimu.

P.s. imu visas likusias temas iš 9 psl. (nuo “Kaip kalbėti daugiau gyvenant Lietuvoje?” iki “KONKURSAS! Kas suras tinkamą žodį?”).