Atnaujinimas

patikslinsiu pas mane kur po vieną žodį spaudžiant garsiakalbiuką įgarsinimas neveikia…bet man to nelabai reikia, tai ir nekliūva…su laiku sutvarkys…naudoju chrome…iš smalsumo specialiai pabandžiau dar su IE prisijungti…veikia taip pat viskas …tik lėčiau

ok, ačiū, nes galvojau , kad tik pas mane taip, man tai kol kas labai reikia…
o ten kur diktantas, pas tave audio yra?

nežinau…prie diktanto neleidžia manęs ten… kol kas mano free paskyra…vis dar negaliu apmokėt…pasikeičiau banko kortelę…užstrigo kažkodėl paypalo patvirtinime

truputį prisipratinau naujoves…dabar jau galiu pasidalint įspūdžiais…kaip ir reikėjo tikėtis jau pasidarė meili… jauki… ir smagi nauja Lingq versija…senos jau nebenoriu…neimant į galvą, kad dar ne viskas veikia…ir dar bent šiuo metu yra kažkur dingusi ,draugų" knopkė…manau, kad su laiku viskas bus sutvarkyta…jei man patiko reiškia patiks ir visiems kitiems…reikia tik iš pradžių pasimaigyt ir panardyt po visus kampus, kad būtų aišku kur kas padėta…man pvz. visai nieko naujas bibliotekos išrūšiavimas…žymiai daugiau sietų pamokų sijojimui…ir tt…linkiu ir visiems kitiems gerų įspūdžių :slight_smile:

O ka as sakiau? Reikia tik panardyt. As manau , jog tobulina ne del to, kad butu blogiau ar sunkiau, bet atvirksciai. Greitai visiems patiks. Pas mane taip pat neveikia garsiakalbiukas prie atskiru zodziu ir man jo nereikia, bet turetu su laiku sutvarkyti. Naudoju Chrome narsykle. Sekmes su atsinaujinusiu Lingq’u.

O ash tai dziaugiuosi (bent jau kol kas), kad naudoju tik nemokama varianta…! Grauzciau dabar sau alkunes, jeigu buciau susimokejes net gi uz menesi, o dabar bent jau ne taip “abidna”…! Shuda sumale “Ling’o” kurejai konkreciai, bet ne, blyn…! Vistiek per video pasakoja kokie jie faini ir kaip jie dabar “krutai” viska padare!!!

@GintasRu, dekoju tau, kad pasakei kaip daugmaz “atstatyti” buvusi linku rodymo buda…! :wink:
Bet ish kitos puses, kas ish to, jeigu link’u igarsinimas visur pradingo… Tarkim man tas igarsinimas vienas ish svarbiausiu dalyku mano metode buvo (ir yra)… :frowning:

nu po truputį jau įsivažiuoju,turbūt už kiek laiko būsim pamiršę, kad čia kažkas buvo kitaip.
gal kas žino, kodėl linkinant tekste žodžius, tekstas važiuoja aukštyn - žemyn?

Atnaujinta svetainė man patinka labai. Ji daug funkcionalesnė.

Man labai patinka naujos dalijimosi galimybės - pavyzdžiui, pamokų rekomendacijos. Taip pat naujos rašymo galimybės - gali prikabinti vaizdus, nuorodas ir filmus.

Jei savo pamokas žiūri sąraše, iš karto matai visą pamokos informaciją - pamokos laiką ir nežinomų žodžių skaičių, greitai gali pasirinkti, kokią pamoką norėtum mokytis.

Na ir iš viso, dabar svetainė daug įdomesnė ir profesionalesnė. Ir susigaudyti ne taip jau sunku, užtenka kelias minutes paspaudyti “mygtukus” ir pažiūrėti, kaip jie veikia ir kuris ką atidaro.

O maži techniniai nesklandumai susitvarkys. Aš galiu tik padėkoti techninei komandai už padarytą didelį darbą.

aš jau irgi prisijungiu prie tų, kuriems visai nieko.
Žinoma, reikia laiko perprasti, aš pati praleidau dvi dieneles po gerą valandą.

Aišku, ir pas mane nėra garso prie žodžių, bet turbūt greit bus?
Taip pat pirmom dienom buvau sumišus, nes nieks neatsidarinėjo, reikėjo palaukti kiek, bet dabar viskas ok.

Visiem nusivylusiems siūlau pasėdėti kiek ir panagrinėti, nes jei jau aš susigaudžiau, tai jums tikrai bus vieni niekai.

Gintarai, būtų gerai, kad atsakinėtumėt į klausimus, kur jūs dingote?

Pvz, kur galima rasti seniau suarchyvuotas pamokas? Ar tokia funkcija dabar išlikus?
ir jei prie pamokos parašyta 200 linkų, o atsidarius rodo tai 20, tai 186, ar tas parašymas turi kitokią reikšmę?
dėkoju

Atsakysiu, kai išsimiegosiu, tik bijau, kad esu iš tų, kurie naujame LingQ’e praleido mažiausia laiko :slight_smile:
Klausiau ir žiūrėjau Dublinerius.

Shiaip jau greitai bus savaite, kaip kankinuosi su atnaujintu link’u ir situacija ish esmes nesikeicia…
Na taip… Pastebiu shiokius tokius pliusiukus (pliusais kolkas ju niekaip negaliu pavadinti), bet esmeja, tai liudnas vaizdas…
Nebuvo auksinis ir “ankstesnis” link’as, bet jau shitas, tai neduok tu die… Po kiekvieno prisijungimo norisi keiktis visomis man zinomis kalbomis… :frowning:

Akivaizdziai shis meshliukas reikalauja zimiai daugiau kompiuterio resursu, valdymas zimiai sunkesnis (“play” ir grazinimo mygtukai mazesni, todel pele nuolat nuo ju nuslista), po kurio laiko ta “pliuso-minuso” lentele nusistumia kazkur i shona ir neina (bent jau nesupratau, kaip) jos atgal sugrazinti… Kaip zodi “padaryti” zinomu visai nesuprantu, kazkokiu tai mistiniu budu “sarashas” padidejo keliais zodziais, bet gink dieve nesuprantu, kaip tai gavosi… Linku igarsinimas neveikia jokiose kalbose jokiuose eksploreriuose…
Vardinti trukumus galeciau ir galeciau…

Kas cia blogai su lingQ? Neduoda istrinti nereikalingu pamoku! :slight_smile:

@lingqqqenglish. Kryžiukas yra, tik neaktyvus. Kada nors susitvarkys.

Aš manau, kad visus pastebėjimus apie tai, kas blogai, ir siūlymus, kaip pagerinti, reikia rašyti Markui į forumą. Čia besikeikdami mes vistiek problemų neišspręsime.

Bet dar labiau manau, kad reikia turėti kantrybės ir pamažu pratintis dirbti naujai.

na va…paremontavo… jau ir žodžių įgarsinimas kai kur veikia

Bliamba… @GintasRu, ziuriu yra kaip kokis gerio pranashas (jau kelinta karta kazka gero pasako)…
Bent, jau ash (suzinojes ish jo) irgi “pamaciau”, kad lingu igarsinimas pradejo veikti…! :slight_smile:

Oho, tik isvaziuok i atostogas, o jau cia speja visko pridaryti, kol manes ner :slight_smile: bus uzsiemimas dabar viska issinagrinet

ojoj… Labai nepatinka linku rodymas ir paciu zodziu linkinimas… daug patogiau buvo kai uzvesdavai pele ir atsirasdavo, o dabar cia dar ir spaudinet reik… O del dizaino tai truksta tos zalios spalvos, jin man patiko.

@Karemi
Gali persijungti į seną režimą - pažiūrėk video, kur nuoroda viršuje. O dėl dizaino, tai jeigu užsidėsi geltonus akinius (būna tokie priešrūkiniai akiniai, skirti vairuotojams), visas LingQ’as pažaliuos :wink:

na perziurejus pristatyma ir isbandzius linkinima tiesiog klaviaturos pagalba, tai lyg ir visai patogu, bet man kazkodel neveikia zodynai. Google translate veikia, bet as dar dazniau naudoju Urban dictionary ir Babylon, kuriuos paspaudus lange nieko neatsidaro, tuscia. Gal zinai, Gintarai kazka apie tai?

O kokia kalba pas tave interfeisas? Pabandyk su anglišku jei ką.